Ve městě, kde Earl se svým bráchou Randym bydlí, začala pouť. Aby si ale pouť Earl pořádně užil, musel splnit alespoň jeden úkol ze seznamu. Rozhodl se tedy, že vrátí piva golfovému hráči, kterému fixloval výsledky, jelikož pokaždé, když golfista vyhrál, kupoval všem pivo a Earl s Randym se k němu tedy chodili napít. Zjistil ale, že golfovému hráči nestačí koupit basy piva. Kvůli častým výhrám se golfový hráč stal do tohoto sportu fanatikem, přestal chodit do práce a rozešla se s ním jeho přítelkyně. Tohle všechno musí Earl napravit. (Sayko)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí siedma epizóda z prvej série nesie názov "Stole Beer from a Golfer" (Earl a pivo zadarmo). Earl Hickey sa rozhodol, že zo svojho zoznamu vyškrtne bod číslo stotridsať deväť - Kradol pivo golfistovi. Pred pár mesiacmi pravidelne, tajne a nepozorovane pomáhal mladému golfistovi Scottovi, aby triafal jamky na prvý úder. Ten potom každému v klubovom bare kupoval pivá. Samozrejme, že aj Earlovi a Randymu. Earl sa prizná a chce mu všetky tie pivá vrátiť. Dozvie sa však, že týmto svojim konaním rozvrátil Scottovi celý jeho život. ***** ()