Svojho času sa Earl Hickey dostal k pravému policajnému odznaku. Bol ukrytý v topánkach, ktoré ukradol v bowlingovej hale. Jeho zneužívaním si zjednodušoval bežný život. Zistil však, že moc tohto odznaku ničí jeho vzťah s manželkou Joy a aj mladším bratom Randym. Takže sa ho zbavil. Lenže po rokoch ho znova náhodou našiel. Lebo karma nechce, aby sa ho zbavil, ale aby ho vrátil policajtovi, ktorému patril. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí dvadsiata druhá epizóda z prvej série nesie názov "Stole a Badge" (Ukradol policajný odznak). Svojho času sa Earl Hickey dostal k pravému policajnému odznaku. Bol ukrytý v topánkach, ktoré ukradol v bowlingovej hale. Jeho zneužívaním si zjednodušoval bežný život. Zistil však, že moc tohto odznaku ničí jeho vzťah s manželkou Joy a aj mladším bratom Randym. Takže sa ho zbavil. Lenže po rokoch ho znova náhodou našiel. Lebo karma nechce, aby sa ho zbavil, ale aby ho vrátil policajtovi, ktorému patril. ***** ()