sunlion

Po tornádu v Campdenu platilo „Co jsem našel, to je moje.“ Catalina se s tím nemohla srovnat, dokud nenašla revolver, a tím si vynutila nazpět svou botu a svou kabelku, aneb jak konstatovala Patty: „Pistolový pravidla přebíjejí ty tornádový.“ Darnell řekl Joy: „Jsem chytřejší než ty.“ Čímž ji příšerně nakrknul, třebaže dodal: „To neznamená, že jsem lepší, jseš silnější a znáš všechny slova k Úplnýmu zatmění srdce, a je u tebe statisticky menší pravděpodobnost srdeční choroby, v tomhle boduješ, ne?“ (Jo, s tímhle mám sám dost zkušeností.) Další tornádo vzalo Randyho i s člunem, a revolver Catalině vyměnil za bibli, takže Catalina podlehla náboženskému zanícení. Randy zase uvázl v iluzi, že je nezranitelný. Krabáka tornádo vrazilo hlavou do stěny přívěsu a blábolil ze šoku: „Psí hlava, banánová plantáž, Michael Landon...“ To Joy vyděsilo: „Nenenene! Michael Landon ne! Od něj se drž dál. Neumřeš, dyť seš z rodiny nejchytřejší!  Co kdybysme museli stěhovat stereo, všecky ty kabely, tak bojuj, sakra!“ A zoufalá táhla na vozíku Darnella do nemocnice. Dokonce nasadila na zámek ke krytu MacGyvera. 100% ()