Jmenuju se Earl (TV seriál)

My Name Is Earl

Volajú ma Earl

Komedie

USA, 2005–2009, 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff, Craig T. Nelson, Mike O'Malley, Derek Mears, Malcolm David Kelley, Marlee Matlin, Larry Hankin, Beth Grant, Silas Weir Mitchell, Lindsay Hollister, Leo Fitzpatrick, Lisa K. Wyatt, Kadeem Hardison, Dennis Burkley, Johnny Sneed, Chloë Grace Moretz, Shailene Woodley, Alyssa Milano, Rigo Sanchez, Mona Weiss, Kathryn Joosten, DJ Qualls, Kevin Rankin, Jon Heder, Carel Struycken, Frank Collison, Skyler Gisondo, Angel Oquendo, Samm Levine, Cody Klop, Julanne Chidi Hill, Katy Mixon, Jimmi Simpson, Arjay Smith, Tyler Kain, Mindy Sterling, Tatum McCann, Danny Glover, Johnny Galecki, Joel David Moore, Jon Favreau, Adam Goldberg, Juliette Lewis, Darcy Rose Byrnes, Kara R. Stribling, Don Swayze, Betty White, John DiMaggio, Don Perry, Julian Berlin, Beth Riesgraf, Raymond Cruz, Larry Joe Campbell, Brie Gabrielle, Deborah Ann Woll, Jason Priestley, Chelcie Ross, Mark Christopher Lawrence, Jane Seymour, Ravi Kapoor, Sean Astin, Penny Balfour, Scoot McNairy, Nikki Magnusson, Shelby Rabara, Trish Gates, Michael Bailey Smith, Geoffrey Lewis, Christian Slater, John Leguizamo, John Waters, Roseanne Barr, Burt Reynolds, Charles S. Dutton, Michael Rapaport, Victor Raider-Wexler, Paris Hilton, Michael Peña, Tamala Jones, Emilio Rivera, David Paymer, Seth Green, Ewen Bremner, Christine Taylor, Bob Clendenin, Ben Foster, Erik Estrada, Jack Betts, Jeff Lewis, Jessica Cauffiel, Dot-Marie Jones, Rico Rodriguez, Eric Lange, John Henson, Dax Shepard, Timothy Olyphant, Blake Clark, Atticus Shaffer, Leigh-Allyn Baker, Neil Hopkins, Kelli Goss, Shelley Morrison, Jesse Heiman, Brett Butler, Missi Pyle, Clint Howard, Lin Shaye, Harland Williams, Judy Greer, Jane Lynch, Jenny McCarthy, Norm MacDonald, Kurt Fuller, Fred Stoller, Mackenzie Astin, Lisa Catara, David Arquette, John Amos, Courtney Gains, Matthew Willig, Joan Van Ark, Christopher Thornton, Lou Wagner, Jeremy Slate, E.E. Bell, Miguel Varoni, Andrea Parker, Billy Gardell, Bashar Rahal, Amy Sedaris, Nat Faxon, Bill Suplee, Di Quon, Kevin Hernandez, Jonathan Erickson Eisley, Paul Vinson, Angela Paton, Ben Falcone, Kevin Sussman, Mike Cochrane, Ed Brigadier, Jasmine Jessica Anthony, Melody Thomas Scott, Gregg Binkley, Andrew Caldwell, Adam Rose, Windell Middlebrooks, Fiona Gubelmann, Lindsay Taylor, Tim DeKay, Leonard Earl Howze, William Stanford Davis, Tony Revolori, Gabrielle Dennis, Cesar Flores, Joey Diaz, William Schallert, Hemky Madera, Jeanette Brox, Bryce Hitchcock, Bernie Kopell, Chris Fogleman, Carla Renata, Bill Erwin, Charles W. Gray, Brooke Nevin, Jerry Van Dyke, Yvans Jourdain, Lee Weaver, Kasan Butcher, Todd Giebenhain, Jonathan Slavin, Jill Basey, Suzy Nakamura, Ping Wu, Raymond Ma, Parvesh Cheena, Jamie McShane, Jeremy Howard, John Ducey, John Prosky, Michael Nardelli, Geraldo Rivera, Sunkrish Bala, Todd Holland, Abdoulaye NGom, Chrissy Metz, Ellen Albertini Dow, Booth Colman, Amanda Aday, Stephen Keys, Andrew Vo, Ricky Dean Logan, Julia Vera, Noah Crawford, David Wells, Peter Mackenzie, Kerry O'Malley, Dee Dee Rescher, Ray Santiago, Art Frankel, Andy Mackenzie, Kathy Kinney, Peggy Stewart, Alec Gray, Bill Henderson, Linda Porter, Saginaw Grant, Sky Elobar, Helen Siff, William Newman, Richard Bakalyan, Paul Teutul Sr., Paul Teutul Jr., Michael Teutul, Cristos, Page Kennedy, E.J. Callahan, Monyque Thompson Scott, John O'Leary, Sonia Laszlo, Brandon Killham, B.J. Clinkscales, Tiffany Haddish, Connie Ray, Sharon Sachs, James Martin Kelly, Charles C. Stevenson Jr., Niecy Nash, Hal Landon Jr., Jennifer Wenger, Sam Scarber, Carla Jimenez, Ed Gale, Matthew Glave, John Farley, Patricia Bethune, Tucker Smallwood, Anne Johnson, Edward 'Grapevine' Fordham Jr., Victor Varnado, Jack Axelrod, Larry Clarke, Brandon Soo Hoo, Cameron Bender, Phyllis Applegate, Trace Adkins, Patricia Belcher, Khamani Griffin, Laurie Johnson, Max Perlich, Miriam Shor, Andrea Fellers, Paul Ben-Victor, Benjamín Benítez, Joaquín Garrido, Jermaine Jackson, Charles Robinson, Bill Macy, Dee Wallace, Howie Mandel, Darcy Donavan, Shawn Hatosy, Kelvin Brown, Missy Doty, Zaid Farid, Bonita Friedericy, Jenna Elfman, Karl T. Wright, Ted Rooney, Donovan Scott, Billy Mayo, Paula Jai Parker, Faith Ford, Sandy Martin, Martin Klebba, Eric Allan Kramer, Morgan Fairchild, Curtis Armstrong, Kathy Lamkin, Bob Koherr, Faizon Love, JoNell Kennedy, Gabriel Pimentel, Gregory Thomas Garcia, Carol Mansell, Brad Grunberg, Wendy Worthington, Terence Bernie Hines, Charles Noland, Charles Howerton, Dona Hardy, Joe Howard, Samuel Ott, Stacey Hinnen, Gwen McGee, Pamela Kosh, Bonnie Hellman, Nicole J. Butler, Phil Abrams, Willam, Steve Seagren, Jim Lau, Patrick Clement, Rebecca Flinn-White, Cheryl White, Tom Carey, Gil Glasgow, Montel Williams, Bennet Guillory, Rochelle Robinson, Ernie Grunwald, Jane A. Johnston, Laura Chinn, Michael Patrick McGill, Alejandro Patiño, Retson Ross, Hunter Covington, Susan Isaacs

Komentáře uživatele Heisenberg_ k tomuto TV seriálu

"Earle, spíš?" "Ještě ne Randy." --- Po těch několika letech co jsem tento pozitivně laděný a pohodový seriál dokoukal, stále nevím co zde napsat :) Asi jen to že: jedná se o jeden z nejvíce pohodových seriálu co kdy vznikly, a jedná se také o jeden z mých milovaných seriálů, který vypráví o věci jménem karma, která dokáže proměnit i toho největšího grázla v stylového dobráka a klaďase. A i já mám s karmou velké problémy, nebo jsem si s ní hodně užil... V čem tkví výjimečnost tohoto seriálu, není vizuální ani scenáristická stránka, ale jen jeho neskutečná originalita a trapný humor. Někteří tady píší, že se jedná o 4 řady toho samého. Já nesouhlasím. Viděl jsem kompletně všechny epizody, a každá je prostě něčím výjimečná a ve své podstatě unikátní a originální a do příběhové mozaiky perfektně zapadá. Každá epizoda má něco do sebe, a vždy neskutečně pobaví, hlavně kvůli konci který vás (i když to nečekáte) pokaždé parádně poučí. My Name is Earl je vlastně taková buranská pohádka pro dospělé. Viděl jsem úplně všechny epizody, a většinu z nich znám téměř nazpaměť, a některé rád z nich rád po čase zkouknu znovu. Humor skvěle suše, černohumorně a drsně zpracován - ačkoliv samotný seriál je laděný do pohodových not. Některé momenty jsou až tak trapné, obyčejné a klišé, až jsou skvělé. Atmosféra vidlácké ameriky je neskutečně dobře zpracovaná. Vše podtrhuje parádní soundtrack. A kdo by si nezamiloval bratry Earla a Randyho? Jason Lee doopravdy skvěle zahrál svoji ikonickou roli. Jeden z nejoriginálnějších seriálů, co jsem měl tu čest vidět, a ke kterému se i několikrát rád vracím.. a určitě by si to zasloužilo nějaké menší pokračování. Konec seriálu je dosti otevřený a neúplný. (Nej epizody: Our 'Cops' Is On!, Pilot, Trial. Nejradši mám 3. sérii kdy je Earl ve vězení) Doopravdy doporučuji.(1.1.2017)

Jeden z nejlepších pilotních dílů na poli seriálové tvorby.(11.8.2017)

Asi nejlepší epizoda celého seriálu.(11.8.2017)

Tak musím říct, že mi u téhle epizody ukápla i ta slzička. Bylo mi Earla fakt líto. Jason Lee zahrál skvěle.(11.8.2017)

Další epizoda ze které doslova stříkají emoce. Jedna z TOP epizod seriálu.(11.8.2017)

"Take me home country roads." ... Pro mne nejlepší série seriálu. Skvělý náměť, parádní provedení.(11.8.2017)

Velmi povedená parodie na sitcomy. Taky si myslíte, že se tahle podivnost děje v hlavě lidem, kteří jsou v kómatu?(11.8.2017)

Velmi povedené finále. Ten konec, kdy hraje skladba Take Me Home Country Roads v reggae stylu od Toots and the Maytals mě pokaždé uhrane... good feeling forever.(11.8.2017)

Skvělé zakončení asi nejvíce pohodového a pozitivně laděného amerického seriálu. Ačkoliv samotný konec je dosti otevřený a neúplný, jako celek je 4. série naprostá zábavná podívaná.(18.4.2018)

Aneb o tom, jak se točí céčkové filmy :D(11.8.2017)

Další povedená parodie, tentokrát na špionážní filmy. Scéna s "injekcí" je doslova bezchybná.(11.8.2017)

"To mě poser..."(8.3.2018)

Další povedená parodie, konkrétněji na detektivky a reality show.(11.8.2017)

Něco končí, něco začíná... Earl a jeho pozitivně laděný a pohodový seriál by si zasloužil ještě jednu epizodu, anebo alespoň nějaký mini film k ujasnění bláznivého konce. Ale jinak jsem moc rád, že se ujasnil ten fakt, že je Earl otcem.(11.8.2017)