Zombie Honeymoon

USA, 2004, 83 min

David Gebroe

Steven C. Beer

Gordon Grinberg

Čakal som trochu viac, lebo počas prvej polovice ma to miestami nudilo. Manžel-zombík dostane chuť na ľudské mäso, sem tam niekoho pohryzie alebo zožerie, ináč sa tam nič výraznejšie nestane. Ku koncu to už bolo lepšie, lebo konečne nadobudol tú správnu mŕtvolnú podobu, ktorá to vyťahuje aspoň na priemer. Boli tam aj nejaké krvavé scénky, ale mohlo ich byť viac. Ako komédia mi to však veľmi nezafungovalo, ale to mi vadí najmenej. Pre mňa je práve toto čistá jednohubka, na jedno pozretie celkom fajn, ale už sa k tomu určite nevrátim.(7.5.2011)

• mosnak

Miluji zombiemovie,ale tuhle sračku by nevydejchal ani můj spolufanoušek zombíků Hekr. A právě takové snímky tento žánr zadupávají pod zem :-((( 0%(19.4.2011)

• DHDV

Určitě si to v budoucnu už nepustím. Na druhou stranu nemohu říct, že by to byl až nehorázně špatný film. Prostě je to film, který si pustíte a díváte se na něj a najednou sou závěrečné titulky…. Pro milovníky daného žánru možná nadprůměr…(22.7.2010)

Mladí novomanželé Denise a Danny se chystají změnit svůj život, vyrážejí na líbanky do sídla u moře a plánují stěhování do Portugalska. Úplně jiná změna však přichází, když je Danny po incidentu na pláži odvezen do nemocnice, kde zemře... tedy jen dočasně. Velmi zajímavý snímek o tom, jak se mladý pár vyrovnává s manželovou pomalou změnou na masožravou hnijící zombii. Herci mi přišli dobří, masky zombie vkusné, akorát mi přišel jako by se přiloudal časovým skluzem z osmdesátých let. Což mi ani nevadí. U filmu jsem se nenudil a, ačkoliv jsem se nezasmál (komedie?), zůstal jsem na obrazovce přilepený celou dobu. Na Zombie Honeymoon se v budoucnu určitě znovu rád podívám.(21.12.2009)

• Figuto

Tuto sračku nepřeju nikomu vidět.(17.7.2010)