Muž žijící spořádaným životem (Jean Rochefort), potká zcela náhodou atraktivní ženu (Catherine Deneuve) a to se mu stává osudným. Žena mu učaruje nejenom svým šarmem, ale také podnikatelskými záměry a muž pod těmito vlivy opustí svou rodinu a zaměstnání. Vrhá se střemhlav do nového, teď už riskantního života. (MVanis)

dopitak

Nemastné, neslané. Námět o muži, co má ze všeho stažený hýždě, by ušel, ale děj je naprosto hloupý a ospalý a asi těžko někdo uvěří, že se JR jen tak rozhodne pronásledovat CD a půjde to zrovna takhle. ()

John80

Príbeh chlapa, ktorý opustí svoju rodinu a zaľubi s ado inej ženy v podaní mladej a krásnej C.Denevue. 3* ()

Martin741

Nadhodnocujem len preto, ze je to film pre pamatnikov a zaujali ma francuzske realie. Tie boli na podstatne vyssej urovni nez pribeh  a Jean Rochefort spoolu s Katarinou Deneuve  : 70 % ()

Dale

Asi najslabší Robertov film, čo som videl. Príbeh o chlapíkovi, ktorý má zbabelosť v rodine, by nemusel byť zlý, dokonca ako námet na komédiu sa to zdá byť skvelé, no je to zúfalo nevyužité a tým pádom je vtipných momentov minimum. A celé to akosi nefunguje, ani chémia medzi Rochefortom a Deneuve. 50% ()