Napínavý thriller, jehož dej se odehrává v prostredí opuštené nemocnice. Do ní vniká skupinka mladých lidí, kterí si tu na svátek Halloween chtejí užít trochu zábavy. Místo toho ale odkrývají zdejší desivá tajemství. Aby odtud unikli, musí spolupracovat... A to nebude snadné. Mezi živé se totiž pripletli i duchové. (oficiální text distributora)

LaciLC odpad!

Bol som presvedčený, že tento film nepotrebuje komentár, ale rozhodol som sa, že aspoň varujem prípadných divákov tohto filmu. Je to lepšie ako Tunel smrti, ale ak ste ho videli tak vás to moc nepresvedčí. Keby som vedel o aký film ide rozhodne by som ho dobrovoľne nepozeral. Ja hlupák som si ho neviem ako pomýlil s filmom Ozveny mŕtvych s Kevinom Baconom. Pripravte sa na niečo bez atmosféry, scenára, hercov. Jediný klad je akurát pekná vizuálna stránka, ale čo z toho keď celý film je, prepáčte za výraz, na hovno. Celých 90 minút som sa smial a pri konci už ma z tej hlúposti bolela aj hlava aj brucho a keby som tento film označil za komédiu, tak dám aj *****. Ale to by sme už zase boli niekde inde. ()

MM_Ramone

Americký snímok "Boo!", ktorý v roku 2005 natočil ako svoj debut béčkový režisér Anthony C. Ferrante, uviedli tuzemskí distribútori pod stupidným klišé názvom "Ozvena smrti". Začína to ako neplánovaná paródia na "Vreskot". Chce sa to tváriť ako horror zo starej školy. No celé sa to rýchlo zvrtne do akejsi podivnej, lacnej, nudnej duchárčiny. Proste nezmysel, strata času. Takže len pohŕdavo zabučím: búú! búú! búúúú! a dám tomu jednu slabúú hviezdičku. "Boo!" * ()

Nick Tow

Ďalší zo zbytočných teen-hororov, ponúkajúci ohraté, zomleté /a zomreté/ schémy a spoliehajúci sa zrejme na to, že čo teenager, to idiot. Niektoré dialógy sa svojou duchaplnosťou blížia k hispánskym telenovelám, výkony hercov "jakbysmet". Čo tento film zdvíha z blata podpriemeru, je zopár vizuálnych vychytávok a dobrá práca maskéra. Inak by som ho odporúčal okamžite spláchnuť do septiku. ()

eraserhead666

I přes nízké hodnocení film zaujal třemi věcmi. 1) Prvních pár minut jsem si myslel, že koukám na nějaký osmdesátkový horror a začínal jsem být nadšený, protože to vypadalo zajímavě. 2) Tvůrcům se nedá upřít barvitost bubu scén, nejskou stereotypní ale vrší všechny možné i nemožné, profláklé, kýčovité i nápadité a inovativní způsoby, jak vyděsit a vylekat. Triky se tak stávají nejpovedenější a nejzajímavější částí filmu. Problém není ani tak to, že jich vrší hodně za sebou, ale spíše to, že kromě toho dilm neobsahuje prakticky nic. Je to jen sled podobných scén, což devalvuje je samotné a neumožňuje jim vyniknout a zasáhnout. 3) Dee Wallace. Jak ta mě potěšila. Zrovna v okamžiku, kdy můj zájem upadl takřka na nulu. Zpočátku to tak vůbec nevypadá, ale během několika minut se film změní v pouhou nezvládnutou snahu vyděsit rádoby příběhem a pokusy, kterému nepomůže ani jinak příznivé prostředí psychiatrické léčebny. Je to slabé příběhem, herecky i obsazením. ()

Campbell

Přes neskutečně trapnej začátek, kterej zesměšňuje(měla to být asi pocta ale nevyšla) Vřískot a další slashery, poměrně slušná duchařina, která sice nevyděsí ale mě ani nijak závratně nenudila. Čekal jsem daleko horší duchařinu, protože ty který jsem naposledy viděl byly strašný sračky a tak jsem nějaké zlepšení nečekal. Sice je pravda že film je to poměrně slabej ale třeba krve a slizu je tu hodně. I když teda ta krev vypadala strašně. A ty výbuchy těl? Párkrát tu jsou ale vždycky když tělo vybuchne kde je zbytek těla? Vždycky vycákne krev a to je všechno. Opuštěná nemocnice vypadala pěkně, proto mě trošku zklamalo že nevytříškaly tvůrci více, i když nijaké scény mi nebyly moc příjemné(klaun vypadal poměrně strašidelně). Takovej vlažnej průměr, ale i tak jsem byl poměrně překvapenej. ()