Napínavý thriller, jehož dej se odehrává v prostredí opuštené nemocnice. Do ní vniká skupinka mladých lidí, kterí si tu na svátek Halloween chtejí užít trochu zábavy. Místo toho ale odkrývají zdejší desivá tajemství. Aby odtud unikli, musí spolupracovat... A to nebude snadné. Mezi živé se totiž pripletli i duchové. (oficiální text distributora)

LaciLC odpad!

Bol som presvedčený, že tento film nepotrebuje komentár, ale rozhodol som sa, že aspoň varujem prípadných divákov tohto filmu. Je to lepšie ako Tunel smrti, ale ak ste ho videli tak vás to moc nepresvedčí. Keby som vedel o aký film ide rozhodne by som ho dobrovoľne nepozeral. Ja hlupák som si ho neviem ako pomýlil s filmom Ozveny mŕtvych s Kevinom Baconom. Pripravte sa na niečo bez atmosféry, scenára, hercov. Jediný klad je akurát pekná vizuálna stránka, ale čo z toho keď celý film je, prepáčte za výraz, na hovno. Celých 90 minút som sa smial a pri konci už ma z tej hlúposti bolela aj hlava aj brucho a keby som tento film označil za komédiu, tak dám aj *****. Ale to by sme už zase boli niekde inde. ()

LIVINGDEAD

Když jsem na film koukal, neveřil jsem , že je z roku 2005. Připadalo mi to jako z 80-tých let. Hrozné herecké výkony, hloupá hudba a nesmyslný děj a závěr! ()

movie

OZVĚNA SMRTI nabízí dobrou otázku: může být horror z opuštěné psychiatrické léčebny ještě vůbec zajímavý nebo dobrý. Těžko!!! Tenhle je aspoň hodně legrační, záměr to ale pochopitelně není. ()

MM_Ramone

Americký snímok "Boo!", ktorý v roku 2005 natočil ako svoj debut béčkový režisér Anthony C. Ferrante, uviedli tuzemskí distribútori pod stupidným klišé názvom "Ozvena smrti". Začína to ako neplánovaná paródia na "Vreskot". Chce sa to tváriť ako horror zo starej školy. No celé sa to rýchlo zvrtne do akejsi podivnej, lacnej, nudnej duchárčiny. Proste nezmysel, strata času. Takže len pohŕdavo zabučím: búú! búú! búúúú! a dám tomu jednu slabúú hviezdičku. "Boo!" * ()

Campbell

Přes neskutečně trapnej začátek, kterej zesměšňuje(měla to být asi pocta ale nevyšla) Vřískot a další slashery, poměrně slušná duchařina, která sice nevyděsí ale mě ani nijak závratně nenudila. Čekal jsem daleko horší duchařinu, protože ty který jsem naposledy viděl byly strašný sračky a tak jsem nějaké zlepšení nečekal. Sice je pravda že film je to poměrně slabej ale třeba krve a slizu je tu hodně. I když teda ta krev vypadala strašně. A ty výbuchy těl? Párkrát tu jsou ale vždycky když tělo vybuchne kde je zbytek těla? Vždycky vycákne krev a to je všechno. Opuštěná nemocnice vypadala pěkně, proto mě trošku zklamalo že nevytříškaly tvůrci více, i když nijaké scény mi nebyly moc příjemné(klaun vypadal poměrně strašidelně). Takovej vlažnej průměr, ale i tak jsem byl poměrně překvapenej. ()

SOLOM.

Tak na tenhle paskvil jsem se dodíval jen díky tomu, že jsem byl posilněný několika pivky. Začátek mě docela navnadil, ale potom už to byla jen strašná nuda, která neměla ani hlavu ani patu. Herecké výkony otřesné, hororová atmosféra tady ani nemrkla a radši šla o dům dál. ()

eraserhead666

I přes nízké hodnocení film zaujal třemi věcmi. 1) Prvních pár minut jsem si myslel, že koukám na nějaký osmdesátkový horror a začínal jsem být nadšený, protože to vypadalo zajímavě. 2) Tvůrcům se nedá upřít barvitost bubu scén, nejskou stereotypní ale vrší všechny možné i nemožné, profláklé, kýčovité i nápadité a inovativní způsoby, jak vyděsit a vylekat. Triky se tak stávají nejpovedenější a nejzajímavější částí filmu. Problém není ani tak to, že jich vrší hodně za sebou, ale spíše to, že kromě toho dilm neobsahuje prakticky nic. Je to jen sled podobných scén, což devalvuje je samotné a neumožňuje jim vyniknout a zasáhnout. 3) Dee Wallace. Jak ta mě potěšila. Zrovna v okamžiku, kdy můj zájem upadl takřka na nulu. Zpočátku to tak vůbec nevypadá, ale během několika minut se film změní v pouhou nezvládnutou snahu vyděsit rádoby příběhem a pokusy, kterému nepomůže ani jinak příznivé prostředí psychiatrické léčebny. Je to slabé příběhem, herecky i obsazením. ()

Morholt

Zase taková hrůza to nebyla. Je fakt, že efekty jsou z roku raz dva, většina herců stojí za starou bačkoru a pokud se režie pokouší hrát na nějakou paranoidní strunu, tak to působí směšně. Ale na druhou stranu si Ferrante zaslouží uznání za to, že se snaží vystačit si bez nějakých digitálních vychytávek, což se mu celkem daří a hlavně je tu prostředí nemocnice, které se podařilo využít takřka do puntíku. Pro mě tu byl navíc bonus v podobě holčičkového ducha a těch se bojim. Možná že kdyby pan režisér nepropadl kouzlu žralokového bizáru, něco by z něj i bylo. 55% ()

Nick Tow

Ďalší zo zbytočných teen-hororov, ponúkajúci ohraté, zomleté /a zomreté/ schémy a spoliehajúci sa zrejme na to, že čo teenager, to idiot. Niektoré dialógy sa svojou duchaplnosťou blížia k hispánskym telenovelám, výkony hercov "jakbysmet". Čo tento film zdvíha z blata podpriemeru, je zopár vizuálnych vychytávok a dobrá práca maskéra. Inak by som ho odporúčal okamžite spláchnuť do septiku. ()

corpsy

Tak sa na to pozrime. Banda kokot@rov sa rozhodne, že v tú noc si pošmatrajú v dámskych nohavičkách a tak pripravia (fake) duchársky večer, pri ktorom by sa im to malo podariť. Podarí sa, ale na rukách ( a všade po tele ) budú mať trochu iné sekréty, ako sú tie vaginálne. Premisa je rovnako pornoidná, ako jej prednesenie pre diváka a to ešte radšej nepíšem o ďalšej dejovej línii. Čiže, rovnako ako pri XXX žánri každý pretáča na to najslastnejšie, tu si automaticky zoberte do rúk ovládač a pripravte si prstík na tlačítko FFWD. ()

Astaroth12

Pri tomto filme sa naskytajú tri otázky: Je iný ako každý tuctový brak, ktorý je natáčaný z prostredia psychiatrického ústavu? Ponuka niečo nové, inovatívne? Má film triky za ,ktoré sa nemusí hanbiť? Na prvú otázku je jasná odpoveď-nie, nieje iný ako väčšina filmov z tohoto prostredia. Druhá je tiež jasná, nie neponúka nič nové, a tak o originalite nemôže byť ani reči. A triky sú neskutočné slabé a sršia amaterizmom. A teraz môj triezvy ale hlavne skromný pohlaď na film: Scenárista je ko..t, režisér je double ko..t a herci nielenže prehrávajú na plnej čiare, ale aj naivné divadlo disponuje oveľa lepšími hercami. Moja rada, keď rozmýšľate nad týmto filmom, alebo televíznymi správami, volte správy.Medzi týmto a futbalovým prenosom aj keď neviete,ktorý je rozhodca volte futbal. A či tento filmový zázrak alebo repríza prenosu F1, ale ani neviete, akej farby je Ferrari, ale byť vami dám radšej na F1, lebo tento film je totálne mimo. Spracovanie, scénar, herci, lakačky, príbeh, všetko je zlé. Dávam jednu 1*, ale uvedomujem si, že je to nad rámec tohoto film a to len kvôli prostrediu, ktoré malo v sebe ponurosť. ()

Hadža odpad!

Po shlednuti Tunelu smrti jsem si vazne myslel ze uz me nic horsiho nemuze potkat!!Ach jak krute jsem se zmylil!Ze nekdo neco takoveho dokaze natocit,to me teda prekvapilo...!!! ()

Jimmi

MOZE OBSAHOVAT SPOILER: Tento hororyk sa az nezdravo podoba na "Horor" Death Tunnel.Aj boo sa odohrava v starej nemocnici kde sa partia mladych ludi ide trochu postrasit...lenze sa tam objavia duchovia a nakoniec sa dopatrame k "strhujucemu finale".Trilery na oba horory vyzerali dost dobre tak som sa na ne tesil ale Death tunnel je uplna hovadina..a Boo! je len tak o 1 hviezdu lepsia. Efekty niesu najhorsie a aj atmosfera na zaciatku je celkom fajn ale ked pridu "ducho-zombie"(ako som ich nazval) tak sa film stava skvor nechcenou parodiou..... Pre mna dost sklamanie...mozno som cakal prilis vela........ ()

Rodriguez

Ani za bílýho dne (natož za zlatý prase) bych nevlez do toho sanatoria/nemocnice či co to vůbec bylo za ústav. Slušných 55% ()

TO

Skupinku lidí v uzavřené staré nemocnici straší duchové. Mě teda moc nepostrašili, spíš naštvali. Fakt blbost, absolutně mě to nebavilo. Komu se to líbilo, ať se podívá na V pasti přízraků , to je úplně stejná krávovina. ()

MareT.

Všechna ta snaha vyděsit diváka je tak otřepaná a zastaralá (jako v nějákých béčkovinách z 80.), že to je až k smíchu. Vůbec nic v tomto filmu nestojí za to. Dá se nad tím zasmát, pokud máte s kým, ale jinak ruce pryč. ()