poster

Něco nového

 • USA

  Something New

 • Slovensko

  Niečo nové

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2006, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zuzzuli
  ****

  Nevím, co způsobilo, že tento film nemá nadprůměrné hodnocení. Neříkám, že je to na Oscara, ale je to krásný rodinný film z pohledu černochu, kteří se cítí být stále utlačováni bělošskou rasou. Simon Baker v tomto snímku vypadá obzvlášť přitažlivě a herečka Sanaa Lathan je opravdu krásná, a tak se do tohoto snímku opravdu hodí. Nechápu, co se Vám na tom tak hrozně nelíbilo. Mě to nenudilo....(29.1.2014)

 • bobstock
  *

  Zahradník postaví nafoukanej černošce zahradu. Dostane chutě, vezme ji do jeskyně a lesa na objednávku začne pršet a ruka je mezi nohama. Omyl, nebude to tak jednoduchý, protože on je bílej a ona spolu s debilní prestižní rodinkou jsou rasisti naruby. Celej film se filozofuje s krávama kamarádkama o tom, jak se tmavá čistá čokoláda nemá míchat se světlou, ale nakonec POZOR SPOILER to musí bejt ten úžasnej zahradník, protože srdci a chlápkovi v bílej kápi neporučíš. Romantická hrůza! 20%(2.6.2017)

 • Smok
  *

  Nudná a otrepaná romantická vôbec nie komédia, v ktorej som ústrednému páru černoška a beloch ich komplikovanú lásku ani náhodou neuveril. Medzi hercami to proste ani trochu neiskrilo a proste celému tomu ich vzťahu chýbala "šťava". Ani neviem, kedy naposledy som sa nudil aj pri posteľných scénach...(5.1.2011)

 • vitac.
  ***

  Slušnej romantickej film. Naneštěstí komedie ani náhodou, zasmál jsem se přesně třikrát. Ovšem, a to naopak naštěstí, vyloženě trapných scén (které tento žánr bohužel často přináší) bylo stejně málo jako vtipných momentů. Ačkoliv se celým filmem nese závažné téma předsudků a diskriminace na základě rasy, tento je dle mého nijak zvlášť neřeší a slouží mu jen jako kulisa a zdroj dialogů;) Hlavní hrdinka docela kočka, děj v rámci možností nepředvídatelný, takže solidní film k odpočinku.(19.1.2009)

 • dinsdale
  ****

  Navzdory průměrným hodnocením mě překvapila milá malá romance, s jednou předsudky a sociálním tlakem napumpovanou slečnou a pohodovým chlapíkem. Obzvlášť mě zaujal hudební podkres, resp. dost často žádná hudba nehrála, nechávala prostor zvukům přírody a života. Nezdálo se mi, že by to v té rasové otázce ("černošká daň") tlačilo na pilu, koneckonců o tom ten film byl, plus mi přišlo zajímavé vidět, že takhle uzavřeně třeba část společnosti pořád skutečně žije.(19.10.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace