Cher: The Farewell Tour

Hudební / Dokumentární
USA, 2003, 89 min

Set list:
1. "Intro"
2. "I Still Haven't Found What I'm Looking For"
3. "Song for the Lonely" 4
4. "A Different Kind of Love Song" 1
5. "Love Medley"5
* "Intro" (Love One Another vs. Love Is the Groove)
* "One by One (Junior Vasquez Club Vocal Mix)"
* "Taxi Taxi Interlude" (Taxi Taxi vs. Love One Another)
* "Taxi Taxi"
* "Love Is the Groove"
* "Love One Another"
6. Dancers Interlude: "Gayatri Mantra"
7. "All or Nothing"
8. "We All Sleep Alone (Remix)" (mix of the Cher and Believe versions) 1
9. "I Found Someone"
10. "Bang Bang (My Baby Shot Me Down)"
11. "Sonny & Cher Medley" ("The Beat Goes On", "Baby Don't Go" and "I Got You Babe")
12. "All I Really Want to Do"
13. "Medley"
* "Half-Breed"
* "Gypsies, Tramps & Thieves"
* "Dark Lady"
* Video Interlude: The Cher Show
14. "Take Me Home"
15. "The Way of Love" 3
16. "Love Hurts" 6
17. "The Power" 7
* Video Interlude: Cher's "West Side Story" & Movie Monologues
18. "After All" (duet with Paul Mirkovich)
19. "Walking in Memphis" 6
20. "Just Like Jesse James" 2
21. "Heart of Stone" 2
22. "The Shoop Shoop Song (It's in His Kiss)"
* Video Interlude: Cher's quote attack
23. "Strong Enough"
24. "Save Up All Your Tears"8
25. "If I Could Turn Back Time"
26. "Believe" (oficiální text distributora)

NinadeL

Cher je jednou z těch nemnoha unikátních osobností, které září svým osobitým kouzlem celá desetiletí. Vždycky jsem ji ale vnímala víc jako herečku a jsem velice ráda, že propojení dvou nejvýraznějších profesí její kariéry je znát i na tomto pódiu. Co by to bylo za retrospektivu bez Čarodějek z Eastwicku nebo Mořských panen? Někdy ale šokuju sama sebe, například tím, jak fandím dávnému duu Sonnyho a Cher ;) ()

jojinecko

Cher som nikdy nemusel, ale je pozoruhodné aká sebavedomá je táto chodiaca reklama na plastické operácie, napriek svojmu "regulárnemu" veku. Pompézna show s mnohými hosťami, ktorá prekvapujúco udržala moju pozornosť po celý čas...až sa sám sebe čudujem:))) 3,5/5 ()

Terva

Dokument mimo jiné mapuje její dosavadní kariéru v televizi, divadle, ve filmu a v hudebním světě. Film byl nominován na 6 cen Emmy, z nichž uspěly ceny za kostýmy, za technickou režii a kameru a hudbu. Režie : Keith Winikoff. Kamera : Alan Beal, Derek Pennell a James Ramsay. Hudba : Cher. Hrají : Cher, Sonny Bono, David Bowie, Carol Burnett, George Burns, Janet Jackson, Michael Jackson, Elton John, Jerry Lewis, Lily Tomlin, Tina Turner a další, někteří i z archivních záběrů. ()

mira.l

Já proti Cher nic zásadního nemám a i když to chvílemi moc koncert nepřipomínalo, tak nakonec ty čtyři * dám. Ona si to nakonec za ty roky snad i zaslouží. I když teda ... čas od času si jí poslechnout, proč ne, ale že bych se musel na Cher dívat, to úplně nemusím:). Mě na tom spíš zaujala jiná jména: Mark Schulman, Paul Mirkovich a Stacy Campbel. Všichni tři dneska koncertují s P!nk. A taky Dreya Weber, která svého času dělala chreografie akrobatických čísel...komupak....no třeba P!nk:). Nicméně víckrát to asi vidět nemusím. ()

_Irbe_

Moje obíbená herečka a zejména zpěvačka ani po 40 letech v showbussinesu neztrácí dech a v této dokonale vybroušené show zpívá jeden hudební skvost vedle druhého.If I Colud Turn Back Time(má nejoblíbenější..také díky slavnému klipu na bitevní lodi,kde Cher zpívá před stovkami nadržených námořníků téměř nahá) ,Just Like Jesse James,It´s in His Kiss a samozřejmě megahit Believe.To vše naživo v perfektním provedení a to má CHer skoro na každou písničku jiný kostým.Při pohledu na tuto ultra divu člověk opravdu nevěří že už jí bude k 60ti! ()