poster

Sedm a jedna noc (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1997, 22 min

 • MickeyStuma
  ***

  Tv vánoční povídka o velmi pracující rodině, která vlivem jedné staré paní, dostála vánočních zvyků. Vlastně nám ukazuje fakt, že vánoce jsou hlavně svátky klidu a porozumění. Proč se štvát, stresovat a myslet jenom na práci. Lehce zábavný počin nijak neurazí.(26.12.2014)

 • otík
  ***

  Průměrná bakalářská povídka, která vypráví o rodině, která se živí šitím kuchyňských chňapek. A do zajetého, ale nudného životního stylu naráz přichází na týdenní pobyt starší babička. A jak to už bývá, zcela změní starý rodinný styl. Hudební režie: Miloš Holeček.(15.9.2012)

 • hermiona
  **

  Nemyslím, že bych chtěla, aby babička jednou vyprávěla mým dětem zrovna takové věci. Jeden ze slabších bakalářských příběhů. Valerie Kaplanová rozhodně není typ laskavé, moudré a poetické babičky, která tuto povídku měla vepsat do srdcí diváků.(5.4.2013)

 • honzic
  *

  Bohužel hodně nudné. Hodnocení: 25 %(14.12.2012)

 • Ironfood
  odpad!

  Příběh o tom, jak cizí babička vymanila rodinu z přílišného podnikatelského zápalu a vrátila ji zpět k tradičním rodinným hodnotám. Děj zcela předvídatelný, zpracování nudné a nerealistické, Vydrův humor trapný a babička v podání Kaplanové nijak zvlášť charismatická.(4.9.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace