Paul Appelton hodlá předat firmu svému synovci Roderickovi, který se chystá oženit s půvabnou Anne Carterovou. Jeho vlastní syn Clark o firmu nejeví zájem. Paulův právník a přítel Charles Snowdon mu předání rozmlouvá, ale Paul firmu Roderickovi předá. V tentýž den se do rodného města vrátí i Clark, který cestoval po světě a stal se z něj úspěšný podnikatel. Jeho první cesta vede ke květinářce, chce poslat své lásce Anne slunečnice, které má tak ráda. Když se později s Anne setká, řekne jí, že se pro ni vrátil, jak si slíbili. Anne ale dlouhých pět let o Clarkovi neslyšela a oznámí mu, že si bude brát Rodericka Annina matka Winona zjistí, že Anna Clarka stále nosí v srdci a pokud se vdá za Rodericka, nebude šťastná. Celé město si povídá o Clarkově návratu, což se donese i Roderickovi. Jeho matka Edna se snaží dostat Paula z města, aby se nepotkal s Clarkem, dokud nebude mít Roderick podepsané smlouvy o prodeji firmy. I Roderick se snaží Clarka dostat z města pod záminkou překvapení na oslavě Paulových narozenin. Clark se snaží přesvědčit Anne, aby si Rodericka nebrala, a chce jí dokázat, že Clarkovi jde hlavně o firmu (oficiální text distributora)

Ilicka

Příběh nestál za nic, všechno viděno mnohokrát. Co se ale týče malebných záběrů na Londýnské památky, den před písemnou prací z Anglické konverzace na téma Londýn, velmi poučné... ()

Orlau32

Zase taková hrůza to není, abych tomu dala odpad. Je to normální "blablabla" oddechovka pro paní a dívky. Kromě toho Rosamunde Pilcherová je uznávanou britskou spisovatelkou, píšící romány pro ženy. ()

eFOXsize

No, tohle se mi vyloženě nelíbilo, ani jako oddechovka a měla jsme pocit, že nai moje matka se tomu nevěnuje tak pozorně, jako jindy. Každopádně za prostředí, za Londýn, dávám jednu hvězdu. ()