poster

Invaze

 • USA

  The Invasion

 • Slovensko

  Invázia

 • Velká Británie

  The Invasion

Thriller / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2007, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Její manžel je nakažený mimozemským virem a já jí dávala antipsychotika." Cvokařka Bennelová si však chybu uvědomila, trochu si zaběhala, neusnula, svému vyvolénému palici vychytrale neustřelila a snad i ten svět tak trochu zachránila? Jsem sice vyhlášeným milovníkem naivně šťastných konců, ale občas se o nějakého toho zástupce světlé strany síly potřebuju aspoň trošku bát. Tady je však vše temně černé, zářivě bílé, případně imunní a používané filmové finty si snad již ani nepamatují datum svého narození. Přesto snímek za jedno pokoukání stojí.(22.2.2016)

 • POMO
  ***

  Fanúšikom žánru ponúka INVÁZIA obstojnú porciu zimomriavok so stále krásnou Nicole Kidman. Spojenie s Danielom Craigom trochu zvláštne, ale zaujímavé. Najväčším handicapom filmu je nenápaditý scenár, ktorý iba recykluje, čo už sme videli vo všetkých „inváziách lupičov tiel“ a Aktoch X, a ničím túto tému neinovuje. Na druhú stranu, nenudil som sa ani sekundu. Samozrejme že Spielbergova VOJNA SVETOV bola vzrušujúcejšia a silnejšia, ale ani INVÁZIA nepostráda slušné napatie. To je tu servírované krôčik po krôčiku, komornejším spôsobom, v menších emocionálnych nuanciách. Finále ju už čisto dielom producenta Joela Silvera. Ehm. Očakávajte fiasko a nebudete sklamaní.(19.10.2007)

 • claudel
  **

  Nezbývá mi nic jiného, než malé srovnání - Invaze a novější The Box. Oba filmy jsou sci-fi s prvky hororu a thrilleru, hlavní roli si střihly sympatické blondýnky, známé a slavné herečky se sympatickými protějšky, v obou snímcích pochodují ulicemi zástupy lidí bez emocí a s vymytými mozky, Invaze má svižnější a akčnější děj, naopak jí chybí přítomnost fascinujícího Franka Langelly. Ze zmíněného vyplývá - oba filmy jsou spíše podprůměrné a já se raději budu věnovat jiným věcem, než sledováním takových stupidních příběhů.(24.11.2009)

 • Jacinda
  ***

  Jak kdysi měla hodnocení Premiere: Nic proti ničemu. Tohle je veskrze průměrné scifi drama. největší záhadu však nevyvoval původ a smysl invaze, nýbrž hrdinčino odolávání jak spánku, tak i pořádné porci kávy, která se nacházela všude v automatech nákupních centra. a tak radši usnula, aby jí syn mohl jehlou prorazit žebra. Opradu nechápu!(8.4.2012)

 • teutates
  ***

  Pre mňa rozhodne prekvapenie. Veľmi atmosferický snímok, ktorému by pomohlo trochu lepšie prevedenie na filmové plátna. Herecké obsadenie je na mieste, tak ako hudobný podtón a určitá tajomnosť / mystery... Myšlienka filmu vyslovená (pochopená), avšak prevedenie neuspokojivé až chabé. Ale aj napriek tomu silné, podotýkam silných 6/10(16.1.2008)