Komentáře uživatelů k filmu (1 957)

Drsná Sparta, zákon silnějšího. Chlapi se musí umět ohánět. Leonidas byl ztvárněnej fakt bombově. Výtečná scéna na okraji studny. Líbil se mi mrzák Efialtés. Dobře zahrán a dobrá maska. Hezký byly bojový scény a celkovej vizuální dojem Xerxés byl přezlacenej. Krvavá lázeň závěrem. Bitka jak má být. Je fakt, že chvílema film působí příliš komiksově, ale aspoň je to podle předlohy. Komiks jsem nečetl.(27.3.2016)

Pouhá hollywoodská slátanina. Nic více než krev nečekejte a navíc, neuplyne minuta bez zpomalených záběrů ... výsledných 15 minut je slabším průměrem.(2.4.2016)

No pár chybiček by to mělo, ale za všechny ty fešáky dávám plno. Konečně film pro ženský.(7.5.2016)

Keď si človek prečíta článok na W_ki "Bitka pri Termopylách", má to väčšie grády ako tento film. Fajn, pekné pozadia, sympatické bojové scény... a to je asi tak všetko.(19.11.2016)

Z toho mrazí po zádech. 300 chlápů, který stojí bok po boku a dokážou se postavit čemukoliv. Něco takovýho chci zažít i ve skutečnym životě.(4.12.2016)

• Slickcz

Perverzni desaturovany balet pred zelenym pozadim(8.1.2017)

Velice zajímavý film.(4.8.2017)

Celý projekt byl sice dosti riskantní a netradičně pojatý, ale rozhudně vyšel perfektně. Během celého filmu se ani na chvíli nebudete nudit. A lehký závan z akčních krváků také hodně diváků potěší. Není a ani se nesnaží tvářit jako historicky přesné válečné drama. Ale zábavným zbůsobem oživuje polomýtickou událost, která je nám velmi blízká kvůli událostem posledních dní. Snad se najde po několika tisíci letech dalších 300 odvážných, kteří zburcují Evropu k její záchraně. Ještě není pozdě.(23.8.2017)

• TeachMe

Jedna hvězdička za vizuálně erotickou a pěknou podívanou - příběh nulový, emoce nulové, nuda plnými doušky...(12.10.2017)

• Rindi

Pro člověka, který má pubertu již chvíli za sebou, je tohle naprosto stupidní úchylárna ...(12.10.2017)

asi_takovej_pocit, jako kdyz te vykleští od presahu v comicsu a jedine co zustane je gay party s pridanou linkou sice sexy ale nesnesitelny queen Gargo, ktera je v origosi asi tak na jednom obrazku.(22.11.2017)

100%(5.2.2018)

Zase jinak vizuálně udělaná legenda.Líbilo i když to není žádný megafilm tak pobavilo(1.5.2018)

Kdysi se mi ten film líbil, zkusil jsem to po dlouhé době v roce 2018 a přišlo mi to jako hodně přestylizovaná někdy zpomalená nuda a díky té počítačové stylizaci mi to vůbec nepřišlo uvěřitelné což je škoda. Takový 300 Vzestup říše (2014) je úplně jiná liga !!!(5.6.2018)

• vox_populi

mám síce rád historické eposy, no dlho som odolával zhliadnutiu tohto filmu - žiaľ, presvedčilo ma tunajšie vysoké ohodnotenie...už len fakt, že sa jedná o film z produkcie USA prednaznačoval, že pôjde o historický paškvil, pardón - o umeleckú interpretáciu histórie ;-) ...no s tým som počítal - zvládol som bez trvalých následkov Tróju dokonca i Titanológiu ...amíci nesklamali, "bodovali" naplno a ako chuťovku pridali hrbatého Glocha v roli domáceho zradcu a Xerxesa ako kríženca Budhu s transvestitom...aj keď sa herci snažili a sem tam predniesli všeobecne známe historické výroky, väčšina heroických replík vyzneli ako prázdne a nudné floskule...smutné je, že celý film držali len digitálne triky a jediný herec - Gerard Butler...keď to takto pôjde ďalej, vážne uvažujem, že prejdem na novodobú pôvodnú slovenskú seriálovú tvorbu :-D(6.6.2018)

Dnes již kultovka, historicky? Strašnej trash, ale vizuálně, uhmmmm, chtělo to jen více six packů a one linů.(4.10.2018)

Byť jsem komiks nečetl, film musím pochválit. Gerard Butler v roli spartského krále Leonida, byla pro režiséra Zacka Snydera správná volba, plnovous mu sluší. Temné filmové efekty zpracovaného okolí vytvořené na zeleném platně pomoci počítače dodává světu epický a skoro až takový biblický pohled a k tomu stříkající krev a bojové scény, jsou zpracovány doslova mistrovsky . Kašlu vám na historické nepřesnosti, film mě zaujal.(16.11.2018)

1 25 50 74 95 96 97 98 následující >>