poster

Velryba Decimálka, Pik a Kvik (TV seriál)

 • Československo

  Velryba Decimálka

  (Československo)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1986, 13x6 min

Scénář:

Pavla Merglová

Hudba:

Jiří Kolafa
(další profese)
 • Stejšn
  *

  Jako malej jsem tenhle večerníček úplně nenáviděl a díky tomu to byl taky jedinej, u kterýho jsem si tenkrát zapamatoval jméno režisérky.(7.7.2010)

 • Rarity_MLP
  odpad!

  Naprosto příšerný seriál, při jehož sledování se mi otevírala kudla v kapse. Není snad ani možné vyjmenovat vše, čím byl tento seriál špatný (hodnotím z pohledu racionálně smýšlejícího a na kamarády z vysoka kašlajícího zamindrákovaného desetiletého asociálního kluka z vyšší střední třídy), snad jen vyzdvihnu jedinou věc - pytle pod očima, že by je i komisař Derrick záviděl. Skutečně nevím jakou prožívají Pik a Kvik, a ostatně všechny postavy, noc, přeci jen pojmy jako třetí pohlaví nebo chlastací kalba byly v dobách temného socialismu strikně tabu. Tipuji tedy něco ve smyslu noci strávené v přítomnosti LSD, houbiček, Okeny, Toluenu nebo sousedovy odpadní jímky.(14.11.2017)

 • topi80
  ***

  Moc už si to nepamatuji, ale vím, že se mi tento večerníček líbil.(6.1.2013)

 • duklak2
  **

  Už dlouho přemýšlím, ve kterém večerníčku jsem viděl velrybu. Po zadání dotazu do diskuze "hledám film", mě byl doporučen tento, doufám tedy, že to je opravdu on. Sledoval jsem ho asi před patnácti lety. Vybavuje se mi animace, která v té době patřila mezi průměr. Dále příběhy byly obyčejné a zvuky nic moc. Hodnotím dvěma hvězdama.(24.2.2010)

 • honajz2
  odpad!

  Blbost.Mě nezajímá nějaká verlyba a tučnáci.0 %(26.8.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace