poster

Duchové z Titaniku (TV film)

 • Kanada

  Titanic's Ghosts

Dokumentární

Kanada, 2003, 46 min

 • VerenaLord
  ****

  Skvělý dokument zaměřený netradičně na ty, jež katastrofu nepřežili. Dokumentů o potopení a jeho příčinách bylo natočeno na desítky, ale tento je velice příjemnou změnou. Jednoduchý a přesto zaujme a nenudí!(18.2.2012)

 • sator
  ****

  Zajímavý dokument, jen mě stále překvapuje kolik lidí si spojuje lidskou schránu z člověkem....(22.1.2013)

 • Tsuki003
  ****

  Musím říct, že mě hluboce zklamalo, že se podařilo identifikovat jen jednu osobu ze tří, na které se dokument soustředil. Ale díky alespoň za to. Za velké plus považuju, že se tvůrci konečně zaměřili nikoliv na poslední chvíle Titaniku, ani na jeho cestu a konstrukci, ale konečně se věnoval lidem, kteří tam ztratili život... i když tři jsou jen droboučký zlomek. Pro mě byla novinka informace o cestě Mackay Bennett, jejíž posádka musela zažít otřesný pohled...(8.6.2013)

 • Ještěřák
  ****

  Umírněný, nevtíravě dojemný dokument, který neopakuje stokrát řečenou pravdu (případně spekulace), nýbrž přichází s novým a zajímavým fragmentem smutné skládanky TITANIKU.(16.3.2008)

 • Rocky62
  ****

  Vynikající dokument, který se tentokrát nezaobírá příčinami nebo důsledky ztroskotaného Titanicu, ale věnuje se pozůstalým, kteří si přejí vědět, zda jsou jejich příbuzní také na hřbitově Fairview Lawn v Kanadě nebo je Atlantik jejich posledním místem odpočinku. Nevtíravě dojemné a poučné a klobouk dolů před vytrvalými genetiky !! 80%(27.4.2011)