Here I Go Again (S03E11) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 42 min

Na začátku jsem se fakt hodně nudil, ale tady to prostě nejde jinak a musim přilepšit na maximální hodnocení (zvlášť vzhledem k závěru, kdy se blíží další postava, co mě bude štvát). Groundhog day je super. Ovšem po Edge of Tommorow se s touhle zápletkou vyloženě roztrhl pytel a už mě neba. Zari jsem nikdy moc nemusel, ovšem po tomhle díle jsem si jí konečně oblíbil a přirostla mi k duši. Ne že bych jí neměl rád jako třeba Ptáky a jiný další pochybný součásti týmu (Wally ohhh), ale byla mi fuk. Tenhle díl má ale duši. A strhnul mě. Je vidět, že i komornost Červenýho trpaslíka a zužení týmu může fungovat. A Rory opět válel! Jen doufam, že lesbický scény omezenej, těhle multikulty je teď CW doslova nasáklý,, ještě že jsem přestal sledovat Supergirl..(22.2.2018)

Je zřejmě nepsaným pravidlem, či povinností, aby měl každý pořádný sci-fi seriál epizodu s časovou smyčkou. Legendám vcelku sedla a dokonce mi aspoň trochu zesympatičtila postavu Zari, kterou jsem doposavad nemohl vystát. Zda-li tenhle díl převyšuje např. Window of opportunity ze Stargate, respektive příslušnou epizodu Star Treku, už nechávám na osobním posouzení každého z Vás.(5.3.2018)

Žeby sa vrátil Rip Hunter? A Wally tam bude s ním behať. No som zvedavy čo bude ďalej ale ináč epizóda bola dosť dobrá celkom som sa aj bavil len tak ďalej.(24.2.2018)