Here I Go Again (S03E11) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 42 min

 • micle21
  *****

  Na začátku jsem se fakt hodně nudil, ale tady to prostě nejde jinak a musim přilepšit na maximální hodnocení (zvlášť vzhledem k závěru, kdy se blíží další postava, co mě bude štvát). Groundhog day je super. Ovšem po Edge of Tommorow se s touhle zápletkou vyloženě roztrhl pytel a už mě neba. Zari jsem nikdy moc nemusel, ovšem po tomhle díle jsem si jí konečně oblíbil a přirostla mi k duši. Ne že bych jí neměl rád jako třeba Ptáky a jiný další pochybný součásti týmu (Wally ohhh), ale byla mi fuk. Tenhle díl má ale duši. A strhnul mě. Je vidět, že i komornost Červenýho trpaslíka a zužení týmu může fungovat. A Rory opět válel! Jen doufam, že lesbický scény omezenej, těhle multikulty je teď CW doslova nasáklý,, ještě že jsem přestal sledovat Supergirl..(22.2.2018)

 • Caszidy
  ****

  Je zřejmě nepsaným pravidlem, či povinností, aby měl každý pořádný sci-fi seriál epizodu s časovou smyčkou. Legendám vcelku sedla a dokonce mi aspoň trochu zesympatičtila postavu Zari, kterou jsem doposavad nemohl vystát. Zda-li tenhle díl převyšuje např. Window of opportunity ze Stargate, respektive příslušnou epizodu Star Treku, už nechávám na osobním posouzení každého z Vás.(5.3.2018)

 • Dolby.130
  *****

  Žeby sa vrátil Rip Hunter? A Wally tam bude s ním behať. No som zvedavy čo bude ďalej ale ináč epizóda bola dosť dobrá celkom som sa aj bavil len tak ďalej.(24.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace