Legendy zítřka - Série 5

(série)
USA, 2020, 10 h 30 min (Minutáž: 42 min)

Brandon Routh, Dominic Purcell, Caity Lotz, Jon Cryer, Cress Williams, David Harewood, Nicole Maines, Nick Zano, Danielle Panabaker, David Ramsey (více)

Epizody(15)

Shakers

5.Séria - 60%. Piata séria mi príde o chlp lepšia ako tie predošlé. Stále si to drží svoj ton a je tu len zopár lepších epizód, ktoré majú celkom dobre nápady. Ako celok nič moc. Crossover ušiel. ()

LizianShaw

Celou sérii jsem sledoval s odstupem po částech, takže někdy si nepamatuju, jaký jsem měl ze všech dílů pocit. Každopádně onen vibe 4. série, který tento sci-fi seriál dost parodizoval se mi nelíbil. Astra jako záporák byla celkem nevýrazná a to, že odešel Atom bylo spíše smutné než s oddechem. Každopádně ke konci série se to dost vylepšilo a párkrát jsem se i zasmál, což se u Legends děje zřídkakdy. Obzvláště předposlední epizoda (parodie na seriály) byla snad ta nejlepší za poslední 2 série. Astru vystřídal jiný záporák a finále nebylo špatné. Zari bych vyměnil za Zari (+ ke Constantinovi se moc nehodí, ale to je jedno). 70% ()

Karlosisgeek

Od 8 nebo 9 epizody prostě epizody kde už není Ray mě to moc nebavilo. Ale poslední epizoda byla nice. A rozloučení ze starou Zari a smířit se s tím že tam budeme mít influencerku Zari bylo těžší než jsem si myslel... ()

Psycho.R

Z arrowerse jsou Legendy jediné, které si drží svojí laťku a nepodléhají současným přehnaným trendům v řešení rovnosti. Ano, je to tady také, ale vždy se to podaří zesměšnit nebo z toho udělat takovou hloupost, že se tomu musí člověk zasmát. Bláznivé nápady tvůrce neopouští a plus je i to, že zde vidíme krev, případně erotiku. Jen škoda odchodu Atoma a rozuzlení se Zari. ()

• Mick v epizodě připravuje „Ants on a Log“ – jedná se o řapíkatý celer potřený arašídovým máslem a pokladený rozinkami. (motejl01)