• Dolby.130
  *****

  Dosť vydarený crossover. Možno aj najlepší by som sa odvážil povedať, vtipný, akčný, nečakané zvraty, zaujímavé postavy pozbierané z celého DC filmového univerza, rôzne nečakané návraty. Aj efekty si myslím, že boli celkom na úrovni. Po pravde zo začiatku ma trochu štvalo ako to urobili s Oliverom ale potom to urobili dosť dobré. Samozrejme nečakal som ako to skončí a dosť ma to prekvapilo. Rozlúčka s Oliverom bola dosť emočná, bude mi dosť chýbať. Ak tom mám tak zhrnúť teším sa na pokračovanie v tomto štýle a verím, že sa budú hrdinovia viac stretávať keď už majú základňu a v nej okruhlý stôl. Nech žije Liga superhrdinov. Crossover hodnotím 95%.(22.1.2020)

 • Hapretor
  *

  V několika momentach vtipné ... hlavně díky postavě Lexe Luthora ... jinak si myslím, že úplná blbost a další kokotina ve "světě" - "multiversu" zmrvených a násilně kombinovaných a smyslu pozbývajících jen mozek vymývajících slátanin ... kouknuto jen ze zvědavosti na zabití času ... mám teď pocit, že jsem přišel nejmíň o sto bodů IQ ... ale obdivuji herce/čky, co do toho jdou a účinkují v takových paskvilech ... být si vědom svého hereckého talentu a umu působit na kameru a diváky dobře, uvěřitelně, sympaticky a přirozeně, a přitom být oblečen v dementním oblečku, který mi vůbec nesedí, ohánět se plastovou pistolkou nebo imitací kovové tyčky a ještě navrch pronášet takové žvásty, že by se i blázen v Bohnicích propadal studem, musím uznat, že ti herci/čky mají teda total supermanovskou toleranci k debilitě a zabíjení si potenciálu kvalitního herectví ... pro mě jsou hlavní hrdinové ti herci/čky, kteří doslova zabíjejí svůj herecký um v takovýchto nic neříkajících a bez smyslu ( pro koho točených ) snímků ... tolik zbytečných seriálů - tolik sérií - tolik dílů - takovou dobu - vydržet takové degradace sebeúcty a hereckých schopností ... to chce opravdu kuráž ... ?!(9.5.2020)

 • NinadeL
  ***

  Konec dobrý, všechno dobré. Zatím největší crossover Arrowverse se už dostal do paradoxu, že se ani všichni zástupci propojených seriálů nestihli potkat. Po loňské novince Batwoman nastupuje ještě Black Lightning, Stargirl a nově i Superman & Lois. Není ale dobré zapomínat ani na Titány a Doom Patrol nebo Swamp Thinga. DC televize skutečně netroškaří.(26.1.2020)

 • SNCIS
  *****

  Obsahuje spoilery: "Zní to, jako bychom potřebovali zavolat hubitele škůdců." 1. Vtipná scénka Beebem, což je obří plyšový medvěd. 2. Finální souboj s Anti-Monitorem. 3. Vznik superhrdinského uskupení. Musím dát plný počet hvězdiček. - 90%.(21.1.2020)

 • LachtanShows
  *****

  Rozhodně není 5 hvězd úplně zasloužených, protože zapojení Beeba do příběhu se mi zdálo stejně tak stupidní, jako když si slepíte rozbitý kus auta izolepou. Nepochopil jsem už kdysi v Legendách, proč se do jejich série motají takové hovadiny jako jsou útočící plyšáci, ale to už je mi celkem fuk, když jsem právě kvůli tomu přestal tenhle seriál sledovat. Nicméně jsem se sem musel kvůli crossoveru vrátit a hlavně konec přinesl tu nesmírnou satisfakci, kdy se všechny světy konečně propojily. U veřejného vzdání holdu Oliverově památce i slza ukápla. Byl jsem tu s ním přeci jen přes dlouhých 6 let.(17.1.2020)