Legends of Tomorrow (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2016–2019, 54 h 2 min (Minutáž: 41–44 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump, Stephen Amell, Carlos Valdes, T. Michael Morris, Aatash Amir, Patrick Sparling, Stephanie Cleough, Peter Bryant, Joseph David-Jones, Jamie Andrew Cutler, Kiefer O'Reilly, Heidi Ford, Cameron Bancroft, Peter Francis James, Stephanie Corneliussen, Martin Donovan, Nick Gracer, Andre Tricoteux, Bojan Dulabic, Ryan Jefferson Booth, Callum Keith Rennie, Ali Liebert, Melissa Roxburgh, Laura Mennell, Jennifer Koenig, Matt Nable, Milli Wilkinson, Jewel Staite, Cory Gruter-Andrew, Matthew Harrison, Kerry Sandomirsky, Johnathon Schaech, Anna Deavere Smith, Anna Galvin, Brent Stait, John Novak, Paul Blackthorne, Mitchell Kummen, Kyle Rideout, Dominic Purcell (a.z.), Falk Hentschel (a.z.), Daryl Shuttleworth, Celia Imrie, Sharon Taylor, Eli Goree, Barbara Kottmeier, Faye Kingslee, Emily Bett Rickards, Isabella Hofmann, Katrina Law, Mackenzie Gray, Patrick J. Adams, Nickolas Baric, Nick Zano, John Barrowman, Sarah Grey, Lance Henriksen, Matt Letscher, Matthew MacCaull, Echo Kellum, Aiden Longworth, Maisie Richardson-Sellers, André Eriksen, Kwesi Ameyaw, Dan Payne, Oliver Rice, Jessica Sipos, Danielle Panabaker, David Ramsey, Melissa Benoist, Grant Gustin, Donnelly Rhodes, Lucia Walters, Jesse Reid, Katie Cassidy, Joseph John Coleman, Noel Johansen, Tala Ashe, Christa Andersen, C. Ernst Harth, Paul Lazenby, Billy Zane, Levi Meaden, Keiynan Lonsdale, Jes Macallan, Adam Tsekhman, Nils Hognestad, Simon Merrells, Hiro Kanagawa, Susie Abromeit, Neal McDonough, Courtney Ford, John Noble, Bar Paly, Chyler Leigh, Matt Ryan, Katia Winter, Tracy Ifeachor, Lincoln Hall, Jason William Day, Paul Becker, Evan Jones, Dianne Doan, Tom Cavanagh, Candice Patton, Rick Gonzalez, Juliana Harkavy, Russell Tovey, Susanna Thompson, Rebecca Olson, Alex Duncan, Madison Smith, Christina Brucato, Bruce Blain, Elyse Levesque, Vivian Full, Bronwen Smith, Andrew Pifko, Sara Rabey, Thomas F. Wilson, Susan Hogan, Jane Carr, Laura Regan, Jordyn Ashley Olson, Gerard Plunkett, Kasey Kieler, Natasha Quirke, Madeleine Arthur, Marilyn Norry, Kelly Metzger, Jonathan Cake, Adrian Hough, Luke Bilyk, Geoffrey Blake, Violett Beane, Bailey Tippen, Raf Rogers, Erica Tazel, John Rubinstein, Christina Jastrzembska, Tristan Jensen, Arthur Darvill (a.z.), Mei Melançon, Sab Shimono, Dean S. Jagger, Alex Barima, Warren Belle, Emily Tennant, Michail Sergejevič Gorbačov (a.z.), Jeff Fahey, Laura Jacobs, Micah Fitzgerald, Sean Campbell, Matt Angel, Randall Batinkoff, Jack Turner, Brian Knox McGugan, Simone Bailly, Steve Blum, Raahul Singh, Frank Charles Turner, Ben Wilkinson, Nitin Prasad, Ramona Young, Anjli Mohindra, Natalie Moon, Mason Trueblood, Trish Allen, Koyu Rankin, Sandy Sidhu, Jason McKinnon, Christian Keyes, Andrew Lees, Daniel Cudmore, Paul Reubens, Ron Selmour, Wesley MacInnes, Jocelyn Panton, Dalias Blake, Frank Gallegos, Winnie Hung, Mathias Retamal, Timothy Paul Coderre, Nikolai Witschl, Paul Ganus, Jay Clift, Anastasia Bandey, Jason Schombing, Adrian Petriw, Jason Simpson, Reese Alexander, John DeSantis, LaMonica Garrett, Jeff Gladstone, Bill Croft, Tiffany Mo

Komentáře uživatele micle21 k tomuto TV seriálu

• Raiders of the Lost Art (S02E09) (epizoda) (2017)

tyjo já se úplně hrozně nudil. Rip byl neskutečně trapnej. Vůbec nic se nestalo, děj přešlapuje na místě jakoby už nebylo co vymejšlet, což fakt asi není. No doufam, že se alespoň brzy vrátí Snart.(26.1.2017)

Pro mne výrazné zlepšení. Nijak extra jsem se nenudil a tu pasáž s Black Flashem jsem si vyloženě užíval (i když ty jeho zvířecí instinkty mi do seriálu vůbec nesedí). To vyhrocení mezi Damienem a Malcolme mě bavilo (Malcolm ftw) a celkově pro mě asi nejlepší díl řady..I když Leo furt citelně chybí.(8.2.2017)

Super díl, vtipný už od začátku díky skvostně hláškujícímu Rorymu, Britové s M4 puškama. Akorát jedna věc, Ripa jsem vždycky neměl rád, teď mě jeho přítomnost vyloženě irituje, ale je mi jasné, proč ho nemůžu zabít. Proč ho ale debilní Jax s bambitkou nechal jít i s částí kopí??? WTF? Sakra měl ho střelit do nohy nebo ho i dohnat, to byl řádnej mindfuck. Jinak fakt fajn, až mě to překvapilo.. PS. Asi miluju Vixen.(11.2.2017)

Ok, zasazení se mi líbilo, celkem to odsejpalo a ani jsem se moc nenudil. Ale s těma narážkama už docela přehání. Lightsaber? :D lol. Rip už mě opět velmi otravuje a Damien je z Legion of Doom pro mě ten nejmíň zajímavej..už aby nastoupil Snart..No a ženské brnění pro ženy uzpůsobené na prsa samozřejmě nesmí chybět :D(24.2.2017)

Tak tady nebylo snad nic, co by mě extra zaujalo. Snad jen neselhávající Maisie.(10.3.2017)

Světlé momenty tam byly (Linka s Eobardem a Stein při závěrečných titulcích, i když v tý scéně to bylo wtf na druhou). Nicméně bída pokračuje, chybí tomu ta duše.(26.3.2017)

Po dlouhé době jsem se u Legend hodně bavil, škoda, že to ke konci trošku ztratilo dech. Nicméně, konečně je Legion of Doom komplet, akorát jsem doufal, že budou hlavní 4, kteří se doteď nesešli, a rovnou je jich 5. Ale jsem rád, že se ukázal i Malcolm, holt si musel odskočit do Arrow no. :D(2.4.2017)

Rozhodně jeden z nejlepších dílů v tomhle seriálu..a že jich nebylo moc. Legion of Doom konečně v plné kráse, ten Mick prostě mezi ně nepatří, ale už tak by neměli Legendy vůbec žádnou šanci. Paráda paráda, sice teď přijde nesmyslný syndrom Rumburaka, kdy padouch co má už vše najednou o moc přijde a uvidíme, jak to finále dopadne. Já hrozně doufám, že se vrátí Amya i do třetí řady, bez ní si to už nedokážu představit.(4.4.2017)

Nejlepší díl v seriálu! Možná by to nějaký v první sérii překonal, ale ve druhé určitě ne. Nejen, že jsem se dobře bavil, ale po většinu dílu mě obaloval příjemný studený vítr po zádech a následná euforie. A to jsem teda už pěkně dlouho neměl. Skvěle se to všecko urovnalo, ti, co jsem chtěl, zůstali a povinný megacliffhanger samozřejmě nemohl chybět. Když se objevila banda Reverse Flashů, to jsem vážně čuměl. Snad se členové Legion of Doom ještě někdy vrátí (nemusí společně, třeba Damien mi vůbec chybět nebude)..no a zabíjelo se, sice nakrátko, ale paráda!!!(6.4.2017)

Zvláštní díl, škoda, že ten tým asi jen tak nezkompletizujou..Chybí mi Snart, Constantine (doufam, že se neobjeví jen v jedné epizodě) a teď i Amaya (i když s ní to asi bude zajímavé). Díl s Caesarem takový mdlý, obyčejný a protkaný nejrůznějšími klišé, ale to je u Legend normálka.(14.10.2017)

Pohodový díl, rozhodně se to zatím drží lépe než Flash..Ale prostě pořád ubírají mé oblíbené postavy a až v půlce série odejde Stein, tak toho bude ještě méně. No zatím dobré, jako vždy pobavil Mick a Sara mě pořád takové prazvláštní výrazy :D(20.10.2017)

Nebyl to špatný díl, ale nebavil jsem se tak dobře..Victor Garber tady byl dost málo už, škoda, že už se jeho odchod blíží. A dvě krotitelky zvířat tu nechci, doufám, že zůstane jen Amaya..(27.10.2017)

Nikdy jsem nepochopil, proč z logiky věci se vždycky po svý roční službě nevysadí zpět třeba minutu po tom, co odešli. Ale většina už na osobní život rezignovala. Takhle je akorát škoda, že přijdeme o Victora Garbera. No snad se krom Konstantinea objeví i Lenny.(7.11.2017)

Skoro plný počet, tentokrát jsem se docela dobře bavil. Akortá mě strašně štve návrat Damiena Dahrka. Kéž by se vrátil třeba Reverse Flash, který se tu objevil na začátku pro připomenutí. Dobré postavy odcházejí natrvalo (Stein, Leonard) a vrátí se zas ty neoblíbené..No doufam, že se akorát nikdy neobjeví Hawkmeni..(12.11.2017)

Trojská Helena byla opravdu nádherná, ale za mě pořád vede Diane Kruger..(17.11.2017)

Casting vážně bomba. Kdo jinej by mohl hrát Mickova otce než tenhle týpek, kterej ve všech filmech hraje toho největšího hňupa. :D(25.11.2017)

Spoilery : Opět konečně pecka, ale loni jsem se přecijen bavil víc. Škoda jen, že se všude psalo, že seriál opouští Victor Garber, bylo by to podstatně tíživější a nepředpokládanější. Bude mi chybět. Ale uvidíme jak se dlouho zdrží Leo.(3.12.2017)

Skvělý díl, takhle dobře jsem se už dlouho u legend nebavil. Je zpátky Leonard a konečně se objevil Konstantine. Stein sice bude chybět, Jax už míň, ale náhrada je to víc než obstojná. Tohle složení týmu je super, žádné slabé místo.(8.12.2017)

Legendy jsou konečně zpět. A s nimi i John ( to šílíte, že má konečně cigáro co? :D), nojo jenže odchází Leo a brzy přijde vy víte kdo..Legendy mi chyběly, ale doufám, že už se tým nebude tolik proměňovat, vždycky to akorát vymění za horší..(16.2.2018)

Na začátku jsem se fakt hodně nudil, ale tady to prostě nejde jinak a musim přilepšit na maximální hodnocení (zvlášť vzhledem k závěru, kdy se blíží další postava, co mě bude štvát). Groundhog day je super. Ovšem po Edge of Tommorow se s touhle zápletkou vyloženě roztrhl pytel a už mě neba. Zari jsem nikdy moc nemusel, ovšem po tomhle díle jsem si jí konečně oblíbil a přirostla mi k duši. Ne že bych jí neměl rád jako třeba Ptáky a jiný další pochybný součásti týmu (Wally ohhh), ale byla mi fuk. Tenhle díl má ale duši. A strhnul mě. Je vidět, že i komornost Červenýho trpaslíka a zužení týmu může fungovat. A Rory opět válel! Jen doufam, že lesbický scény omezenej, těhle multikulty je teď CW doslova nasáklý,, ještě že jsem přestal sledovat Supergirl..(22.2.2018)

Přišlo mi, jako by si z té pirátské tématiky jenom utahovali. A taky je vidět, jak hrozně snížili budget. Firestorm zmizel úplně, Ray už dlouho nemá svůj future oblek..uvidíme jak moc s tím zamíchá speedster...(10.3.2018)

Konečně má Ray oblek. Nechápu ale Dahrka. Celou dobu si semtam pohazuje s nějakým týpkem a pak mu dělá problém si jí přitáhnout k sobě, i když jí furt zvedá nahorů. To bylo hodně zvláštní. Jinak na mě tentokrát celkem fungoval humor. ("Jdu si nakopat zadek" :D)(15.3.2018)

Mick skvělej a jediný lákadlo tohodle dílo..Nejvíc bylo jak vzal do pusy ty křesťanský keksy a pak je plival..:D S tim Elvisem jsem to nepochopil, mohli tam nakonec dát jeho podstatnější známější song..A proč vybrali herce, co vypadá spíš jak Ronaldo? :D(29.3.2018)

Chvílím za Konstaniea, Jesse a další camea, ale jinak mě to prostě nebavilo..Nevím, jestli ještě budu sledovat čtvrtou sérii.(31.3.2018)

Mít to 30 minut, tak jdu nejvýš, ale ke konci už jsem se nudil.(2.4.2018)

Nějak mě to už nedojímá. Ale ta scéna z Lotra a Nového Zélandu byla bombová.(19.4.2018)

Návrat postav potěšil, jinak klasický průměr. A nic tak wtf jsem ještě neviděl v žádném CW seriálu, jako v tomhle díle.. A na konci ta naklíčovaná Aruba taky nic moc :D(21.4.2018)

Je to pořád divnější než kdy dřív. Silný momenty to má, ale veskrze průměr..(5.3.2019)

Disney víla, no to nene :D(5.3.2019)