Legends of Tomorrow (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2016–2019, 54 h 2 min (Minutáž: 41–44 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump, Stephen Amell, Carlos Valdes, T. Michael Morris, Aatash Amir, Patrick Sparling, Stephanie Cleough, Peter Bryant, Joseph David-Jones, Jamie Andrew Cutler, Kiefer O'Reilly, Heidi Ford, Cameron Bancroft, Peter Francis James, Stephanie Corneliussen, Martin Donovan, Nick Gracer, Andre Tricoteux, Bojan Dulabic, Ryan Jefferson Booth, Callum Keith Rennie, Ali Liebert, Melissa Roxburgh, Laura Mennell, Jennifer Koenig, Matt Nable, Milli Wilkinson, Jewel Staite, Cory Gruter-Andrew, Matthew Harrison, Kerry Sandomirsky, Johnathon Schaech, Anna Deavere Smith, Anna Galvin, Brent Stait, John Novak, Paul Blackthorne, Mitchell Kummen, Kyle Rideout, Dominic Purcell (a.z.), Falk Hentschel (a.z.), Daryl Shuttleworth, Celia Imrie, Sharon Taylor, Eli Goree, Barbara Kottmeier, Faye Kingslee, Emily Bett Rickards, Isabella Hofmann, Katrina Law, Mackenzie Gray, Patrick J. Adams, Nickolas Baric, Nick Zano, John Barrowman, Sarah Grey, Lance Henriksen, Matt Letscher, Matthew MacCaull, Echo Kellum, Aiden Longworth, Maisie Richardson-Sellers, André Eriksen, Kwesi Ameyaw, Dan Payne, Oliver Rice, Jessica Sipos, Danielle Panabaker, David Ramsey, Melissa Benoist, Grant Gustin, Donnelly Rhodes, Lucia Walters, Jesse Reid, Katie Cassidy, Joseph John Coleman, Noel Johansen, Tala Ashe, Christa Andersen, C. Ernst Harth, Paul Lazenby, Billy Zane, Levi Meaden, Keiynan Lonsdale, Jes Macallan, Adam Tsekhman, Nils Hognestad, Simon Merrells, Hiro Kanagawa, Susie Abromeit, Neal McDonough, Courtney Ford, John Noble, Bar Paly, Chyler Leigh, Matt Ryan, Katia Winter, Tracy Ifeachor, Lincoln Hall, Jason William Day, Paul Becker, Evan Jones, Dianne Doan, Tom Cavanagh, Candice Patton, Rick Gonzalez, Juliana Harkavy, Russell Tovey, Susanna Thompson, Rebecca Olson, Alex Duncan, Madison Smith, Christina Brucato, Bruce Blain, Elyse Levesque, Vivian Full, Bronwen Smith, Andrew Pifko, Sara Rabey, Thomas F. Wilson, Susan Hogan, Jane Carr, Laura Regan, Jordyn Ashley Olson, Gerard Plunkett, Kasey Kieler, Natasha Quirke, Madeleine Arthur, Marilyn Norry, Kelly Metzger, Jonathan Cake, Adrian Hough, Luke Bilyk, Geoffrey Blake, Violett Beane, Bailey Tippen, Raf Rogers, Erica Tazel, John Rubinstein, Christina Jastrzembska, Tristan Jensen, Arthur Darvill (a.z.), Mei Melançon, Sab Shimono, Dean S. Jagger, Alex Barima, Warren Belle, Emily Tennant, Michail Sergejevič Gorbačov (a.z.), Jeff Fahey, Laura Jacobs, Micah Fitzgerald, Sean Campbell, Matt Angel, Randall Batinkoff, Jack Turner, Brian Knox McGugan, Simone Bailly, Steve Blum, Raahul Singh, Frank Charles Turner, Ben Wilkinson, Nitin Prasad, Ramona Young, Anjli Mohindra, Natalie Moon, Mason Trueblood, Trish Allen, Koyu Rankin, Sandy Sidhu, Jason McKinnon, Christian Keyes, Andrew Lees, Daniel Cudmore, Paul Reubens, Ron Selmour, Wesley MacInnes, Jocelyn Panton, Dalias Blake, Frank Gallegos, Winnie Hung, Mathias Retamal, Timothy Paul Coderre, Nikolai Witschl, Paul Ganus, Jay Clift, Anastasia Bandey, Jason Schombing, Adrian Petriw, Jason Simpson, Reese Alexander, John DeSantis, LaMonica Garrett, Jeff Gladstone, Bill Croft, Tiffany Mo

Komentáře uživatele Dave12345678 k tomuto TV seriálu

Velmi dobrý díl, ale myslím si, že by mohli vynechat řešení vztahu mezi Kendrou a Rayem. Ale jinak se mi líbila postava Poutnice a tento díl byl i bohatý na akci. Hodnotím 4*(8.5.2018)

Nechápu takto nízké ohodnocení této epizody. Já sám jsem uvažoval o pěti *, nakonec jsem udělil 4. Přesto je to velmi podařený díl, jde vidět, že to graduje, jediné, co mě na této epizodě štvalo, byl Ray a Kendra.(11.5.2018)

Velmi podařený díl. Mi je Zari celkem sympatická. Souboje s Kuasou byly parádní, ale hlavně jsem si užil Nata v této epizodě. Byl opravdu vtipný a celý díl pěkně oživil. Doufám, že už se to rozjede, protože zatím je ten děj takový pomalý. Přesto hodnotím čtyřmi hvězdami.(9.7.2018)

Opravdu parádní díl, série se začíná pěkně rozjíždět. Mallus bude rozhodně zajímavý záporák, návrat Damiena mě potěšil. Příliš mě nebavila dějová linka o rozdělení Firestorma, ale také to nebylo úplně špatné. Rip mě zase zklamal. Každopádně se mi líbila atmosféra této epizody. Upíry mám rád, sice se žádný neobjevil, ale nevadí. Jednoznačně ale uděluji pět hvězdiček.(10.7.2018)

Parádní díl, vůbec jsem se nenudil. Několikrát jsem se i zasmál, díky Mickovi a Beebovi, ale vidět mladého Martina bylo smutné. Ale Constantine se přidává k Legendám, takže se nemohu dočkat, jak to bude pokračovat. Akční scény byly taktéž povedené. Podle mě se jedná o jeden z nejlepších dílů LoT.(14.7.2018)

Damien je v LoT prostě skvělý. V Arrowovi jsem ho moc nemusel, ale tady je vtipný, opravdu si užívám scény, v nichž je. Bavila mě spolupráce Nory a Raye, děj na Waverideru už tak ne, přesto to bylo také celkem dobré. Třetí série je opravdu skvělá a už se moc těším na těch několik posledních epizod.(14.7.2018)

Parádní finále, bylo vtipné, byly zde emoce, na mě vše velmi dobře zafungovalo. Hlavně jsem se pobavil, když se objevil Beebo. Potěšil mě návrat některých postav jako je třeba Helena Trojská, Jax, Jonah Hex nebo Černovous. Líbil se mi cliffhanger a moc se těším na Johna Konstantina ve čtvrté sérii. Rip, kterého jsem moc po těch všech zradách nemusel, ale umřel opravdu jako Legenda. Zamrzel mě odchod Amayi, byla mi opravdu sympatická. Celkově nevím jestli bych něco této epizodě vytkl :)(17.7.2018)

Jedná se o velmi dobrý start. Hodně jsem se nasmál, záporák byl zajímavý a těším se na Johna Constantina. Oceňuji také, že jsme se dozvěděli něco víc o Natovi a jeho rodině. Bohužel se zde na můj vkus hodně řešily vztahy, hlavě mezi Sarou a Avou. Hodnotím 85%(9.11.2018)

Absolutně nechápu ta špatná hodnocení. Tato epizoda byla podle mě zatím nejlepší epizoda čtvrté série. John Constantine je skvělá postava, jeho minulost mě zajímá a těším se, jak se budou Legendy vypořádávat s Neronem. Tato epizoda byla také velmi vtipná. 94%(29.12.2018)