Legends of Tomorrow (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2016 - 2018, 35 h 52 min (Minutáž: 42 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump, Stephen Amell, Carlos Valdes, T. Michael Morris, Aatash Amir, Patrick Sparling, Stephanie Cleough, Peter Bryant, Joseph David-Jones, Jamie Andrew Cutler, Kiefer O'Reilly, Heidi Ford, Cameron Bancroft, Peter Francis James, Stephanie Corneliussen, Martin Donovan, Nick Gracer, Andre Tricoteux, Bojan Dulabic, Ryan Jefferson Booth, Callum Keith Rennie, Ali Liebert, Melissa Roxburgh, Laura Mennell, Jennifer Koenig, Matt Nable, Milli Wilkinson, Jewel Staite, Cory Gruter-Andrew, Matthew Harrison, Kerry Sandomirsky, Johnathon Schaech, Anna Deavere Smith, Anna Galvin, Brent Stait, John Novak, Paul Blackthorne, Mitchell Kummen, Kyle Rideout, Dominic Purcell (a.z.), Falk Hentschel (a.z.), Daryl Shuttleworth, Celia Imrie, Sharon Taylor, Eli Goree, Barbara Kottmeier, Faye Kingslee, Emily Bett Rickards, Isabella Hofmann, Katrina Law, Mackenzie Gray, Patrick J. Adams, Nickolas Baric, Nick Zano, John Barrowman, Sarah Grey, Lance Henriksen, Matt Letscher, Matthew MacCaull, Mehcad Brooks, Echo Kellum, Aiden Longworth, Maisie Richardson-Sellers, André Eriksen, Kwesi Ameyaw, Dan Payne, Oliver Rice, Jessica Sipos, Danielle Panabaker, David Ramsey, Melissa Benoist, Grant Gustin, Donnelly Rhodes, Lucia Walters, Frank Charles Turner, Jesse Reid, Katie Cassidy, Joseph John Coleman, Noel Johansen, Tala Ashe, Christa Andersen, C. Ernst Harth, Paul Lazenby, Billy Zane, Levi Meaden, Keiynan Lonsdale, Jes Macallan, Adam Tsekhman, Nils Hognestad, Simon Merrells, Hiro Kanagawa, Susie Abromeit, Neal McDonough, Courtney Ford, John Noble, Bar Paly, Chyler Leigh, Matt Ryan, Katia Winter, Tracy Ifeachor, Lincoln Hall, Jason William Day, Paul Becker, Evan Jones, Dianne Doan, Tom Cavanagh, Candice Patton, Rick Gonzalez, Juliana Harkavy, Russell Tovey, Susanna Thompson, Rebecca Olson, Alex Duncan, Madison Smith

Ne, prostě mě to nepřesvědčilo. Tradiční hon na záporáka ještě beru, ale všechny postavy mi přijdou krutě nesympatické a jednotlivé epizody prostě jen naplňují očekávaná klišé. Celé to na mě působí uměle a ani Arthur Darvill jako Time Master to nezachrání. Pilot mě navnadil čekat něco víc, ale prvotní nadšení rychle opadlo. Radši zůstanu u Flashe, ten tu tolik potřebnou jiskru má, tohle je bez přidané hodnoty.(9.2.2016)

• a.keram

Po dobré první serii, která však stále byla ve stádiu takzvaných "growing pains" a hrozně trpěla naprosto trapným záporákem, jsem očekával že Legends of Tomorrow snad pokoří i Flashe, bohužel absence Capitána Colda a Ripa Huntera serii výrazně zasáhla. Tým pod kapitánkou Ms. Lance se uchýlil ke klasickým CW romantickým zápletkám a druhá serie tak skončila na stejném místě jako ta první.(21.9.2017)

Vynikající seriál. Našlapaná komiksová jízda, která je prozatím díl od dílu lepší. V hlavní roli Rory Williams, který si hraje na Doctora a ty nejlepší vedlejší postavy z Flashe a Arrowa utvořili tým, na který je raodst koukat. Prozatím velice efektivní a zábavné cestování v čase, vynikající Vandal Savage, skvělé zápletky, vtip i akce a všechno to funguje. Humorná stránka se nejleépe projevila v epizodě, kdy Stein potkal své mladší já, výborná epizoda. A já mám navíc radost, že mé nejoblíbenější vedlejší postavy (Stein, Heat Wave a Captain Cold) se konečně dočkali pořádného prostoru. Po šesti dílech skutečně vynikajcí (až téměř retro) záležitost, která mě opravdu mile překvapila hned v úvodu a překvapuje mě stále, fakt je to fajn (lepší než Doctor Who :D). A po Flashovi nejlepší seriál na CW, Arrow je z komiksového tria skutečně nejslabší a vedle Legend se to projevuje ještě víc. 85% a chci další sérii! Nejlepší díl je prozatím Star City 2046.(6.3.2016)

Pilot byl skvělý. Sice trošku slátanina, ale slátanina. Docela jsem se tam i zasmál, třeba ve scéně, kdy Lenny hláškuje na téma Star Wars. Ale co prostě nejde zapomenout, jsou dvě scény. První z nich je, když legendy utíkají do lodi a Rip říká Rayovi ať mu hlavně poví, že oblek není na lodi a Ray mu v tom poklusu řekne: Klidně, ale to bych lhal. (nepamatuji si to doslova, jde jen o tu pointu) Ale co bylo pro mě za celý díl naprosto nejlepší bylo, když profesor zdrogoval svou druhou polovičku, naložil ho lodi a pak jak startovali tak s nadšeným výkřikem: Oh Jeffersone, dobře že jsi vzhůru, nechtěl bych, abys o tohle přišel. Epizoda Star City 2046 bylo super. Celou dobu jsem si říkal, že tohle je nejlepší epizoda Arrow od 2. série a pak mi došlo, že to vlastně není Arrow.(23.1.2016)

• phoenixer

Nechápu jak se na to lidi můžou dívat. Proč se na to sakra vlastně dívám i já? Tuhle otázku jsem si kladl snad každej díl po pilotu. Jeden paradox přebíjí druhý. Kolikrát jsem měl chuť hlavní hrdiny koupnout do sedinky, páč tak špatný dialogy a vtipy neměl ani Novotný! Při posledních dílech jsem seriál vnímal už spíše jako parodii. Efekty a herci jsou jediné plus, které v tom vidím, bohužel.(8.7.2016)

• - V 11. díle 1. série "The Magnificent Eight" si Atom (Brandon Routh), začne říkat krycím jménem John Wayne. Jedná se o narážku na Batmana. John Wayne je totiž otec komiksového Bruce Wayna/Batmana. (UncleMorty)

• - Ačkoliv se Legends of Tomorrow skládají z postav univerza DC Comics, není tato týmovka inspirována žádným komiksovým sešitem. (Bube1)

• - Ve 2. díle 1. série  se v roce 1975 dr. Stein (Victor Garber) představí svému mladšímu já jako dr. Elon Musk. Elon Musk je spoluzakladatel Paypalu a zakladatel společností jako Tesla a SpaceX. (spacemaster)