poster

Legends of Tomorrow (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2016 - 2019, 47 h 2 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump, Stephen Amell, Carlos Valdes, T. Michael Morris, Aatash Amir, Patrick Sparling, Stephanie Cleough, Peter Bryant, Joseph David-Jones, Jamie Andrew Cutler, Kiefer O'Reilly, Heidi Ford, Cameron Bancroft, Peter Francis James, Stephanie Corneliussen, Martin Donovan, Nick Gracer, Andre Tricoteux, Bojan Dulabic, Ryan Jefferson Booth, Callum Keith Rennie, Ali Liebert, Melissa Roxburgh, Laura Mennell, Jennifer Koenig, Matt Nable, Milli Wilkinson, Jewel Staite, Cory Gruter-Andrew, Matthew Harrison, Kerry Sandomirsky, Johnathon Schaech, Anna Deavere Smith, Anna Galvin, Brent Stait, John Novak, Paul Blackthorne, Mitchell Kummen, Kyle Rideout, Dominic Purcell (a.z.), Falk Hentschel (a.z.), Daryl Shuttleworth, Celia Imrie, Sharon Taylor, Eli Goree, Barbara Kottmeier, Faye Kingslee, Emily Bett Rickards, Isabella Hofmann, Katrina Law, Mackenzie Gray, Patrick J. Adams, Nickolas Baric, Nick Zano, John Barrowman, Sarah Grey, Lance Henriksen, Matt Letscher, Matthew MacCaull, Echo Kellum, Aiden Longworth, Maisie Richardson-Sellers, André Eriksen, Kwesi Ameyaw, Dan Payne, Oliver Rice, Jessica Sipos, Danielle Panabaker, David Ramsey, Melissa Benoist, Grant Gustin, Donnelly Rhodes, Lucia Walters, Jesse Reid, Katie Cassidy, Joseph John Coleman, Noel Johansen, Tala Ashe, Christa Andersen, C. Ernst Harth, Paul Lazenby, Billy Zane, Levi Meaden, Keiynan Lonsdale, Jes Macallan, Adam Tsekhman, Nils Hognestad, Simon Merrells, Hiro Kanagawa, Susie Abromeit, Neal McDonough, Courtney Ford, John Noble, Bar Paly, Chyler Leigh, Matt Ryan, Katia Winter, Tracy Ifeachor, Lincoln Hall, Jason William Day, Paul Becker, Evan Jones, Dianne Doan, Tom Cavanagh, Candice Patton, Rick Gonzalez, Juliana Harkavy, Russell Tovey, Susanna Thompson, Rebecca Olson, Alex Duncan, Madison Smith, Christina Brucato, Bruce Blain, Elyse Levesque, Vivian Full, Bronwen Smith, Andrew Pifko, Sara Rabey, Thomas F. Wilson, Susan Hogan, Jane Carr, Laura Regan, Jordyn Ashley Olson, Gerard Plunkett, Kasey Kieler, Natasha Quirke, Madeleine Arthur, Marilyn Norry, Kelly Metzger, Jonathan Cake, Adrian Hough, Luke Bilyk, Geoffrey Blake, Violett Beane, Bailey Tippen, Raf Rogers, Erica Tazel, John Rubinstein, Christina Jastrzembska, Tristan Jensen, Arthur Darvill (a.z.), Mei Melançon, Sab Shimono, Dean S. Jagger, Alex Barima, Warren Belle, Emily Tennant, Michail Sergejevič Gorbačov (a.z.), Jeff Fahey, Laura Jacobs, Micah Fitzgerald, Sean Campbell, Matt Angel, Randall Batinkoff, Jack Turner, Brian Knox McGugan, Simone Bailly, Steve Blum, Raahul Singh, Frank Charles Turner, Ben Wilkinson, Nitin Prasad, Ramona Young, Anjli Mohindra, Natalie Moon, Mason Trueblood, Trish Allen, Koyu Rankin, Sandy Sidhu, Jason McKinnon, Christian Keyes, Andrew Lees, Daniel Cudmore, Paul Reubens, Ron Selmour
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ER
  **

  Platí pro I. a II.sérii....Cestování časem je velmi oblíbené téma a i tady se mu dostává mnohé pozornosti,ale....... Jako celek působí seriál jako "rychlokvaška",která využívá i pár známých comicsových postav z jiných (běžících) seriálů,ale nedokáže tu různorodost ukočírovat. Pomalu každá druhá akční scéna vypadá jako "třetí světová",přitom kolem je jen pár chlápků k likvidaci,takže vidíme spíše něco,co vypadá jak ohňostroj (bezduché polétávání,metání námrazou či plamenem v 360 stupních apod.),než solidní bitvu. Jedině "zločinecké" duo dokáže udržet trochu pozornosti svými hláškami v tom množství balastu,který zjevně kopíruje ,co se dá (takže uvidíme zombíky,J.Hexe apod..). Oproti seriálům Flash či Arrow (s kterými se propojuje) je seriál o level níže,byť obměna postav pomohla k větší kompaktnosti a pár věcí se zlepšilo.(30.1.2016)

 • epicek
  ***

  Perfektně fungující DC jízda , která vám dá v podstatě vydechnout až závěrem první série. Chemie celého týmu Legend funguje přesně tak jak má a i přesto, že občas se najdou v ději hluché místa, je tento seriál fakt skvělý. Zdejší hodnocení by nemělo nikoho odradit od toho , dát tomu šanci. Druhá série se nesla v dost podobném duchu, kdy v polovině nabrala opět dech a v samotném závěru to bylo opět perfektní. In the future, my friends may not be heroes, but if we succeed, they will be remembered as legends. (5.4.2017)

 • ADIO45
  ****

  Pilot byl skvělý. Sice trošku slátanina, ale slátanina. Docela jsem se tam i zasmál, třeba ve scéně, kdy Lenny hláškuje na téma Star Wars. Ale co prostě nejde zapomenout, jsou dvě scény. První z nich je, když legendy utíkají do lodi a Rip říká Rayovi ať mu hlavně poví, že oblek není na lodi a Ray mu v tom poklusu řekne: Klidně, ale to bych lhal. (nepamatuji si to doslova, jde jen o tu pointu) Ale co bylo pro mě za celý díl naprosto nejlepší bylo, když profesor zdrogoval svou druhou polovičku, naložil ho lodi a pak jak startovali tak s nadšeným výkřikem: Oh Jeffersone, dobře že jsi vzhůru, nechtěl bych, abys o tohle přišel. Epizoda Star City 2046 bylo super. Celou dobu jsem si říkal, že tohle je nejlepší epizoda Arrow od 2. série a pak mi došlo, že to vlastně není Arrow.(23.1.2016)

 • Lachtaan
  ****

  Docela dost mi zamrzelo, když sem se dozvěděl, že ten skvělej zazobanej chlapík jménem Ray Palmer aka Atom opouští Arrowa.. Kdyby člověk nevěděl, že nás čeká týmovka Legends of Tomorrow, asi by jeho údajnou smrt na konci 3. sezóny těžce prožíval.. Pak se nám ale Atom vrátil prostřednictvím tohodle nového seriálu.. Líbí se mi tady propletení budoucnosti s celou érou lidstva na naší planetě, líbí se mi i postoj Arthura Davilla jako Rip Huntera akorát.. mi někdy efekty a občasný příběh přijdou jako nízkorozpočtový sci-fi film.. Díly mi zatím přijdou dost podobné a trochu stále bez příběhu, tak doufam, že se to rozběhne.. Jediný seriál, který si u mě mohl dovolit mít díl co díl téměř stejný koncept, až obdobně jako americké televizní kriminálky, byla první série Arrowa.. A ta se už nedá zkopírovat, takže bych si v závěru přál méně napodobenin Doctora Who a více motivace k tomu, aby člověk u seriálu vydržel :)(14.2.2016)

 • char_t
  ***

  Pilot: Jsem zvědav, jestli se Legendy uchytí. Po konzervativním Arrowovi a trochu odvázanějším Flashovi se superschopnostmi a superpadouchy totiž přichází ještě větší skok. LoT jsou hardcore sci-fi komiks, týmovka plná málo známých jmen z DC univerza, doplněná o nějaké ty kosmické lodě, lasery a cestování v čase. A to mluvím jen o prvním díle. Anžto, jelikož a protože mám na všechny tyhle věci úchylku, jsem spokojen; snad nebudu sám :-) 2. série už je ale i na mě trochu moc divoká. Místo komiksové špičky mi nové díly připomínají spíš slabší výplňové epizody z Hvězdné brány - král Artuš, recyklace záporáků, do očí bijící levná produkce, stupidní zápletky...(22.1.2016)

 • - Hlavním protivníkem Legend je Vandal Savage (Casper Crump), který se poprvé objevil v komiksovém sešitu "Green Lantern #10" v roce 1943. (Bube1)

 • - V 15. díle 1. série "Destiny" použije dr. Palmer (Brandon Routh) číslo "googleplex". Nemá nic společného se společností Google, jde o deset na stou neboli jedna a sto nul. (spacemaster)

 • - Ve 2. díle 1. série  se v roce 1975 dr. Stein (Victor Garber) představí svému mladšímu já jako dr. Elon Musk. Elon Musk je spoluzakladatel Paypalu a zakladatel společností jako Tesla a SpaceX. (spacemaster)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace