• genetique

Rád by som sa stretol s dementmi čo nakrúcajú podobné sračky a potom z toho majú aj nejaké prachy! 0%.(18.5.2006)

• LION-MR.T

Co se všechno v televizi neodvisílá je děs.(12.7.2009)

• hippyman

7200 zbytečných minut drahocenné filmové pásky... a slovenský dabing tomu dodá korunu! :-) odpad!(28.3.2008)

• Primavera

Videla som pár častí počas návštevy známej, ktorá holduje tomuto žánru a dokonca si berie tabletky na upokojenie, keď dej graduje a z úbohých ženských bytostí vysáva posledné zbytky rozumu a sĺz.... Chápem však, že tak ako sa niekto stane politikom, tak iný môže holdovať takémuto druhu filmov, sračka ako sračka. Aspoň pre mňa určite.(18.6.2010)

Tato telenovela je zde velice špatně hodnocena, přesto se mi líbí. Dokonce i slovenský dabing je na velmi dobré úrovni. Líbí se mi Daniela, Fabiola, Leonel, Esteban, Alba....Řekla bych, že výkony jsou fajn, člověk se dívá na hezké, hezky oblečené lidi, poslouchá dobrou hudbu, sleduje napínavou zápletu a dojímá se nad smutnými scénami. Opět budu psát bez spoilerů, ale úchylné vztahy, rozluštění vraždy stojí za to. Vytkla bych jen přeslazený konec, jediné, co na něm bylo pozitivního, scéna s Danielou, Brunem, Fabiolou a panem doktorem, reálně ukázali, že i ti, co se tam smáli a vypadali štastně, tak štastní nejsou. Myslím, že stará láska nerezaví, ale vše je asi tak, jak má být....:-)(17.3.2015)

• - Spoiler: Telenovela má dva konce. Zatímco v prvním se ukáže, že vrahem je Demetrio (Guillermo García Cantú), který následně skončí ve vězení, v tom alternativním je vrahem Fabiola (Sabine Moussier), která skončí na psychiatrii. Existuje ještě jedno zakončení, které se odehrává 10 let po poslední epizodě (a bylo odvysíláno den po poslední epizodě seriálu), ve kterém Demetrio uteče z vězení a následně umírá během požáru. [Zdroj: Wikipedia.org] (fiLLthe3DD)