Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění (TV film)

Walker, Texas Ranger: Trial by Fire

Walker, texaský ranger: Skúška ohňom

Akční / Krimi

USA, 2005, 89 min

• saaaky

Tento film jsem dobrovolně shlédnul. Donutila mě k tomu zvědavost, zda-li se alespoň jednou povedlo panu Norrisovi provést alespoň průměrný film. A jak vidno, nepovedlo. Plno přehrávaných scén, rádoby kyselé úsměvy a pokus o " drsňáctví " celého filmu nějak stále nevychází. Takže 1 hvězdička jen kvůli Sheree J. Wilson. Nic víc, nic míň.(30.10.2009)

• Svarog

Od filmu som toho veľa nečakal, ale ani to málo sa mi nedostalo. Dej je úplne primitívny. Nejaký špióni zo Severnej Kóreje s čipom (trápna hovadina) a nespravodlivo obvinený ranger (obohraná nuda). Dialógy sú dosť slabé, primálo akcie a ani Chuck toho veľa nepredvedie. Páčil sa mi len koniec, ktorý som vôbec nečakal.(9.2.2009)

Moc nerozumím tomu ratingu ala Babovřesky, ale jinak je mi to asi jedno. Je to Walker (to je +), taky je tam ta jeho láska a Gage (to je tak plus mínus - Gage dabuje někdo jiný než v seriálu). Údajně tam hraje Trivet, nějak jsem ho ale nezaregistroval (neviděl jsem to od začátku) - jinak ale chybí ta bruneta nebo CD (to je minus). Walkerovi říkají všichni "kapitáne" - to je dost mentální. Hraje tam Glenn Morshower (to je plus) a pak nějaký děti atd. (to je minus). Co dál ... Walker dostane KO od Korejců (ze severu!)´a vůbec mu celkově docela naložej.. píčovina co si vybavuju - Gage + ženská rolujou s Korejcem, kterej jim dává na prdel.. Korejec mlátí Gage a ženská se probudí z nakládačky s pistolí v ruce, ale místo aby jí použila, tak s ní běží a srazí korejce, kterej jí přemůže a začne jí topit ve fontáně - a po cca 5-10 vteřinách, co je ženská pod vodou i s tou pistolí, tak vystrčí ruku z vody a korejce zastřelí. Zřejmě vodní pistole, lol. Jinak kamera dost debilní (debilní střih + zrychlování během akčních scén), malej kluk na dětský motorce na cross ujede asiatům v H3, u soudního přelíčení není žádnej policajt (takže když se padouch zblázní a vytáhne zbraň, tak ho nemá kdo zastavit než náhodou okolojdoucí Walker) a další věci, co jsem už radši zapomněl. Pro fanoušky seriálu je to slabší lákadlo, pro kohokoliv jinýho to musí bejt komedie.(15.3.2015)

• MATADOR

Těšil jsem se na to z jediného důvodu, po pár letech natočené "pokračování". Ano je to typicky Chuck Norrisovské, ale film tak jako seriál nemá nic nového. Snad jen nová kára. Ani Clarence Gilyard, který byl jediným dobrým hercem v seriálu, už jen díky jeho humoru, v tomto snímku také moc prostoru nedostal. A konec na Chucka Norrise velmi nevídaný závěr film! (ona se z toho, ale zase dostane).(4.2.2008)

• Šimpy

Cha, cha, cha.....udusím se smíchem. Samo, že tenhle film nejde brát vážně, ale jinak je to komedie velmi slušná. Záběry kamery připomínají produkci kabelové televize a bohužel není tu moc akčních scén. Vlastně až na závěrečnou bitku. Ale zase je tu tuna digitálních efektů, které musely stát nehorázně moc babek. Vždyť Chuck tu dostane skutečně několikrát přes držku, to ho museli slušně zaplatit a šetří i svým kopem s otočkou. Zábava a pár pivek a fandů "VELKÉHO" Chucka to jistí.....i když v jednom mě zklamal a to dost hluboce...walker má dceru?!!!! jak je to možné, to se nezmohl na syna?.....(23.2.2009)

• - Nia Peeples, ktorá ako Sydney Cooke pravideľne účinkovala v 8. a 9. sérii, sa vo filme neobjavila. Jej neúčasť zdôvodnili producenti tým, že chceli dať filmu novší, svieži nádych, a preto príliš nenavädzovali na seriál. (m.a.t.o.)

• - Malú úlohu vo filme mala aj Selena Gomez. (m.a.t.o.)

• - Walkerovu dcéru Angelu si zahrala dcéra Chucka Norrisa, Danilee Kelly Norris. (m.a.t.o.)