Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chuck Norris musí najít a ochránit chlapce, který utíká před pomstou vrahů svého otce a očistit nevinně nařčeného kolegu z dvojnásobné vraždy. (oficiální text distributora)

Recenze (31)

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to celkom dobrý akčný film s Chuckom Norrisom, ktorý je natočený podľa skvelého seriálu. Má celkom dobrý príbeh, ktorý je rozdelený na dve dejové línie. Prvá dejová línia o hľadaní chlapca, ktorý má u seba zariadenie, ktoré chcú teroristi je dosť dobrá, sú tu zaujímaví záporáci, ktorí predvádzajú dobré súboje a druhá dejová línia o zbavení obvinenia jedného texaského rangera je iba priemerná, pretože je tu príliš veľa vyšetrovania a málo akcie. Je tu ale veľmi zaujímavý záver, ktorý je úplne nečakaný. Súboje sú dobré, Chuck Norris aj napriek vysokému veku ešte vie predviesť dobré súboje, ale mohlo ich byť viac. Ale aj tak seriál sa mi páči omnoho viac. Objektívna kvalita filmu- 45%, film sa páči mne na 55%. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 3/10/// +někteří staří známí -triky, málo akční/// V podstatě velice průměrný snímek, který ve výsledku nedosahuje ani kvalit samotného seriálu. Pochválit můžu, že díky němu opět vidím své oblíbence zase o několik let "poté".Jinak děj je tentokrát více detektivní a klasicky zamotaný, každopádně nic co by tu už nebylo. Ovšem ten závěr je sada a dost možná velká podpásovka nejen na Walkera, ale i na diváky. Proto pro přiznivce seriálu doporučuji vidět./// Celkem 47%/// ()

Reklama

cheyene 

všechny recenze uživatele

Snad jedině z úcty k Chucku Norrisovi přihodím třetí hvězdičku, jinak by to bylo na slabé 2*. V mnohém nemá tento film sílu a kouzlo jako seriál. Chybí tu zejména nějaké mravní ponaučení pro mládež, řešení nějakého soudobého globálnějšího problému (alkoholismus, drogy, šikana, války gangů, náboženská intolerance, rasismus, atd.), trocha vtipu, ale také citelně chybí parťák Trivette, jenž se tu pouze mihne. Kdo zná seriál a má rád poslední dvě série, jistě postrádá i rangerku Sydney Cook, parťačku Gagea. Když už se Norris k postavě Cordella Walkera vrátil, mohl se namísto komplikovanějšího případu, resp. dvou případů, zaměřit spíše na svůj osobní život, svoji dceru, dalo se sem zakomponovat i jeho stárnutí a popřípadě plánovaný odchod na odpočinek a předání žezla například Gageovi. Jako fanouškovi seriálu mi tu chyběl i jeho ranč a budova Tarrant County Courthouse. Nelíbilo se mi ani Walkerovo nové auto, ovšem modernizace jako taková mi nevadí (proč by musel neustále jezdit v tomtéž autě, že ano..). Poměrně šokující je tu závěr a jeho tragičnost musí svým způsobem ranit všechny, kdo seriál Walker texas ranger mají rádi. ()

MATADOR odpad!

všechny recenze uživatele

Těšil jsem se na to z jediného důvodu, po pár letech natočené "pokračování". Ano je to typicky Chuck Norrisovské, ale film tak jako seriál nemá nic nového. Snad jen nová kára. Ani Clarence Gilyard, který byl jediným dobrým hercem v seriálu, už jen díky jeho humoru, v tomto snímku také moc prostoru nedostal. A konec na Chucka Norrise velmi nevídaný závěr film! (ona se z toho, ale zase dostane). ()

OG_Swifty 

všechny recenze uživatele

Moc nerozumím tomu ratingu ala Babovřesky, ale jinak je mi to asi jedno. Je to Walker (to je +), taky je tam ta jeho láska a Gage (to je tak plus mínus - Gage dabuje někdo jiný než v seriálu). Údajně tam hraje Trivet, nějak jsem ho ale nezaregistroval (neviděl jsem to od začátku) - jinak ale chybí ta bruneta nebo CD (to je minus). Walkerovi říkají všichni "kapitáne" - to je dost mentální. Hraje tam Glenn Morshower (to je plus) a pak nějaký děti atd. (to je minus). Co dál ... Walker dostane KO od Korejců (ze severu!)´a vůbec mu celkově docela naložej.. píčovina co si vybavuju - Gage + ženská rolujou s Korejcem, kterej jim dává na prdel.. Korejec mlátí Gage a ženská se probudí z nakládačky s pistolí v ruce, ale místo aby jí použila, tak s ní běží a srazí korejce, kterej jí přemůže a začne jí topit ve fontáně - a po cca 5-10 vteřinách, co je ženská pod vodou i s tou pistolí, tak vystrčí ruku z vody a korejce zastřelí. Zřejmě vodní pistole, lol. Jinak kamera dost debilní (debilní střih + zrychlování během akčních scén), malej kluk na dětský motorce na cross ujede asiatům v H3, u soudního přelíčení není žádnej policajt (takže když se padouch zblázní a vytáhne zbraň, tak ho nemá kdo zastavit než náhodou okolojdoucí Walker) a další věci, co jsem už radši zapomněl. Pro fanoušky seriálu je to slabší lákadlo, pro kohokoliv jinýho to musí bejt komedie. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (4)

  • Malú úlohu vo filme mala aj Selena Gomez. (m.a.t.o.)
  • Nia Peeples, ktorá ako Sydney Cooke pravideľne účinkovala v 8. a 9. sérii, sa vo filme neobjavila. Jej neúčasť zdôvodnili producenti tým, že chceli dať filmu novší, svieži nádych, a preto príliš nenavädzovali na seriál. (m.a.t.o.)
  • Walkerovu dcéru Angelu si zahrala dcéra Chucka Norrisa, Danilee Kelly Norris. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama