Sběratelé kostí - Série 5

(série)
Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní / Romantický
USA, (2009–2010), 15 h 49 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Hart Hanson

Hudba:

Sean Callery

Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne, John Francis Daley, Patricia Belcher, Michael Grant Terry, Eugene Byrd (více)

Epizody(22)

Likan7

Kosti si u mě našli konečně svoje místo. Baví mě vztahový problémy hlavních postav, občas mě baví i vyšetřování případů. Chlapec s odpovědí s přehledem nejlepší díl. Snad si Kosti kvalitu udrží i po loučení na konci. ()

• V epizodě si zahrál malou roli hlídače Dan Castellaneta, který nadaboval v původním znění Homera Simpsona. Na začátku dílu můžete na světelné tabuli zahlédnout slavný Homerův rentgen hlavy. V tomtéž díle si rovněž zahrál malou roli Martin Klebba, známý jako Marty z Pirátů z Karibiku. (ing.Frosty)
  • V úlohe špiritistky Avalon sa objavila všestranná umelkyňa Cyndi Lauperová, ktorá sa preslávila ako speváčka (jej hlas presahuje štyri oktávy) najmä v 80. rokoch 20. storočia. (ash99)
  • Dr. Sweets (John Francis Daley) prohlásí, že údržbář Ray Buxley (Robert Englund) je podivín jako Freddy. Jedná se o odkaz na sérii filmů Noční můra v Elm Street, ve které Robert Englund roli Freddyho Krugera ztvárnil. (Tunri)