Sběratelé kostí - Série 5 (série)

Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní / Romantický

USA, 2009–2010, 15 h 49 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Hart Hanson

Sean Callery

Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne, John Francis Daley, Patricia Belcher, Michael Grant Terry, Eugene Byrd, Carla Gallo, Tiffany Hines, Pej Vahdat, Diedrich Bader, Ryan Cartwright, Ryan O'Neal, Ty Panitz, Cyndi Lauper, Ralph Waite, Stephen Fry, Richard T. Jones, Brendan Fehr, Michael Bryan French, Michael Arden, Riki Lindhome, Emily Baldoni, Joseph Julian Soria, Katherine Kamhi, Jon Paul Burkhart, Randy Oglesby, Kaitlin Doubleday, Arjay Smith, Brian Letscher, Michael B. Jordan, Shawn Hook, Leonardo Nam, Reggie Austin, Billy Gardell, Paula Newsome, Josie Davis, Conor Dubin, Amy Gumenick, Rob Mayes, Andy Umberger, Mozhan Marnò, Tim Mikulecky, Sean Bridgers, Tracy Middendorf, Sufe Bradshaw, Andrew J. West, Dan Castellaneta, Debbie Lee Carrington, David Norona, Wynn Everett, Martin Klebba, Jeremiah Birkett, Sarah Rafferty, David Bowe, Lindsay Hollister, Carla Renata, Carter MacIntyre, Nakia Burrise, Joel David Moore, Kaylee DeFer, Sam Golzari, Jessalyn Wanlim, Evan Arnold, Laura Heisler, Mickey Jones, Nick Nordella, Giovanni V. Giusti, Dorian Missick, Melinda Page Hamilton, Wendy Phillips, Jack Kehler, Matt McTighe, David Paul Francis, Ben Giroux, Kai Lennox, Kelly Smith, Dale Dickey, Dean Haglund, Penny Johnson Jerald, Dylan Kenin, Greg Pitts, Dilshad Vadsaria, Fay Masterson, Cameron Bender, Robert Gant, Travis Wester, Matt Crabtree, Joshua Malina, Jocko Sims, Rusty Schwimmer, Henri Lubatti, Amanda Schull, John Apicella, Clea DuVall, Michael Trotter, James Madio, Page Kennedy, Seiko Macuda, Eric Millegan, Chase Kim, Paul Ganus, Megan Hilty, Victor Webster, Ben Falcone, Suzy Nakamura, Shanley Caswell, Robert Englund, Myndy Crist, Tembi Locke, Stephen Monroe Taylor, Ravil Isjanov, Adam Paul, Rena Sofer, Lindsay Stuart, Josh Todd, Elon Gold, Molly Morgan, John Wynn, Hector Luis Bustamante, Michael Des Barres, David Aranovich, Ben Bram, Jillian Bach, Kate Vernon, William Stanford Davis, Joel Polis, Troy Winbush, Bruno Amato, Wade Williams, Deirdre Lovejoy, H. Richard Greene, Billy Gibbons, Scott Atkinson, Deidrie Henry, Reginald Ballard, Ned Vaughn, Oren Skoog, Jenica Bergere, Angela Elayne Gibbs, Peter Holden, Eli Bildner, Cheryl White, Stephanie Turner, Kurt Long, Marcia Ann Burrs, Steven M. Porter, Zooey Deschanel, Wyatt Fenner, Laura Izibor, Boris Karloff (a.z.), Zita Johann (a.z.)

Kosti si u mě našli konečně svoje místo. Baví mě vztahový problémy hlavních postav, občas mě baví i vyšetřování případů. Chlapec s odpovědí s přehledem nejlepší díl. Snad si Kosti kvalitu udrží i po loučení na konci.(5.7.2020)

• - Dr. Sweets (John Francis Daley) prohlásí, že údržbář Ray Buxley (Robert Englund) je podivín jako Freddy. Jedná se o odkaz na sérii filmů Noční můra v Elm Street, ve které Robert Englund roli Freddyho Krugera ztvárnil. (Tunri)

• - V této epizodě čekají Sweets (John Francis Daley), Hodgins (T.J. Thyne) a Fisher (Joel David Moore) ve frontě na lístky na film Avatar (2009). Joel David Moore, který v seriálu ztvárnil Colina Fishera, se ve filmu Avatar objevil v roli Norma Spellmana. Jako jediný pak premiéru filmu nestihne. (Rominator)

• - V epizodě si zahrál malou roli hlídače Dan Castellaneta, který nadaboval v původním znění Homera Simpsona. Na začátku dílu můžete na světelné tabuli zahlédnout slavný Homerův rentgen hlavy. V tomtéž díle si rovněž zahrál malou roli Martin Klebba, známý jako Marty z Pirátů z Karibiku. (ing.Frosty)