Reklama

Reklama

Sběratelé kostí

(seriál)
Trailer 1
Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní / Romantický
USA, (2005–2017), 176 h 8 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvůrci:

Hart Hanson

Režie:

Ian Toynton, Dwight H. Little, Jeannot Szwarc, Chad Lowe (více)

Hrají:

David Boreanaz, Emily Deschanel, Michaela Conlin, T.J. Thyne, Tamara Taylor, John Francis Daley, Eric Millegan, John Boyd, Jonathan Adams (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(245)

Keď sa v hromade zlisovaného kartónu v továrni na recykláciu zjaví obraz Panny Márie, agent Booth a Dr. Brennanová vyrazia do terénu. Zistia, že nešlo o žiadne zázračné zjavenie, ale o obrys vysušeného ľudského tela, ktoré leží vnútri zlisovaného kartónu a je úplne sploštené! Závisí len od nich, aby prišli na to, kto je obeťou a kto ju mohol zabiť. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete. Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (243)

Trailer 1

Recenze (426)

T2 odpad!

všechny recenze uživatele

__Bones: 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,718,851 //počet predaných kusov 69,732║ __Bones: 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,268,014 //počet predaných kusov 86,023║ __Bones: kompletná 4.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $11,577,211 //počet predaných kusov 311,637 ║ __Bones: kompletná 5.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $12,911,982 //počet predaných kusov 330,683║ toto bolo pre mňa nepozerateľné, bola chyba si pri tento seriál prisadnúť /0%/ ()

golfista 

všechny recenze uživatele

V prvních dílech první série jsem měl s "kůstkou" značné problémy. Kupodivu se ale tenhle seriál neustále zlepšuje, takže dnes (druhá série) se na večery s touhle zvláštní partičkou už těším .... Ten netradiční přístup k získávání důkazů je natolik zajímavý, že sice řadí seriál do rodiny CSI (a pod.), ale pouze jako vzdáleného bratrance. ()

Reklama

DaViD´82

všechny recenze uživatele

Další z řady stále se množících kopií CSIčka a jeho "forenzního" vyšetřování. Tentokrát ovšem narozdíl od mnoha zbylých plagiátů alespoň kvalitně. Hlavní rozdíl tkví jednoduše v tom, že charaktery se tu rozvíjí a celý seriál spojuje i jistá hlavní dějová linka, která se některými epizodami proplétá. Případy jsou nápadité, mezi ústředním duem to správně funguje a přídání vkusného černého humoru také této sérii neuškodilo. Nadprůměrná kriminálka, ale rozhodně nic originálního či objevného od tohoto seriálu nečekejte. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Už od prvního dílu to vypadá na dalšího bratříčka do rodinky CSI, NCIS, Crossing Jordan atpd., akorát s divnou ženskou a stárnoucím a mohutnějícím Angelem a strašnou doprovodnou muzikou. Nejen kvůli svojí drahé doufám, že se to zvedne:) Potenciál tu je, ať už ten nastíněný hlavní příběh s rodiči doktorky...ehm, prostě doktorky, nebo srovnání a vzájemné obohacování obou hlavních postav díky jejich hodně rozdílnému postoji k životu, praxi, a tak vůbec. Ale to s minulostí armádního odstřelovače je fakt trapný pokus:P Nicméně ne tak trapný jako ty občasné úlety v překladu, které se s železnou pravidelností vrací v každém díle... Mimochodem, jestli se stejně tak díl co díl dočkám od nepříliš přesvědčivého moralizátora Davida Boreanaze nějakého toho rádobykontroverzního antimainstreamového ideového výbuchu, budu nucen vystavit Bones většímu posměchu než doposud:) Kvalita dílů dost výrazně kolísá a celkově z toho vyjde jenom další z mnoha seriálů. 60% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Kriminálek se poslední dobou objevilo jako hub po dešti. Točí se hlavně díky enormnímu úspěchu Kriminálky Las Vegas nejen v naších krajích, ale hlavně v Americe, která tuto kriminálkománii započala. Zajímavé je, že ač se oněch kriminálek objevuje čím dál tím větší počet, udržují si vcelku dobrou kvalitu, o to víc potěší, že Sběratelé kostí jsou ještě o jeden stupeň výše. Seriál přichází s novou myšlenkou hledat vrahy již mrtvých lidí, ze kterých toho příliš už nezbylo a to co zbylo zaznamenají na počítači, který jim díky vytvořenému hologramu ukáže co je poškodilo, kde, jak a někdy dokonce i proč a pak začíná ten pravý pixelhunting a naši dva vyšetřovatelé hledají a zaznamenávají důkazy a je to i docela zábava. Krom toho herci jsou sympatičtí včetně krásné Emily Deschanel, což spěje seriálu k dalšímu plusu. Škoda jen, že už toho začíná být opravdu hodně. Alespoň, že Sběratelé kostí se mohou pyšnit svojí originalitou a černým humorem. (7/10) ()

Galerie (2 996)

Zajímavosti (66)

  • Natáčení pilotního dílu probíhalo na Dullesově mezinárodním letišti a Arlingtonském národním hřbitově. Ostatní epizody pochází z Washingtonu. (reich)
  • Epizoda je věnována kameramanovi Paulu Goldhammerovi, který v roce 2015 tragicky zahynul. (Terva)

Související novinky

Zemřel herec Hal Holbrook

Zemřel herec Hal Holbrook

02.02.2021

V požehnaném věku 95 let odešel 23. ledna americký herec nominovaný na Oscara, Hal Holbrook. Zprávu včera předala deníku New York Times jeho osobní asistentka Joyce Cohen. Holbrook se narodil se v…

Reklama

Reklama