Sběratelé kostí - Série 3

(série)
Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní / Romantický
USA, (2007–2008), 10 h 30 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Hart Hanson

Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Tamara Taylor, T.J. Thyne, John Francis Daley, Patricia Belcher, Nathan Dean, Ryan O'Neal (více)

Epizody(15)

Likan7

A kvalita stále stoupá, což jsem po jedničce opravdu nečekal. Zvlášť závěrečné díly mě bavily hodně. Najednou si každý dokázal najít místo v seriálu, příběhy jsou fajn a konečně se rozjel i nějaký větší děj, který doufám bude mít ještě nějaké dohry s ohledem na zjištění na konci. ()

• Keď Booth (David Boreanaz) sedí vo vani, číta si komiks "Green Lantern", ktorý bol o tri roky neskôr zadaptovaný do celovečerného filmu Green Lantern (2011). (BoncheR)
  • V epizodě doktor Hodgins (T.J. Thyne) mluví o Němci, který přes internetový inzerát hledal lidi, které chtěl sníst, a že jednou z jeho obětí měl být i jistý IT technik. Jde o odkaz na seriál Ajťáci (od r. 2006), konkrétně na epizodu Moss a Němčour (2007). (StoneGeezer)
  • V epizodě Hodgins (T.J. Thyne) informuje tým, že pozemek střední školy byl postříkán proti komárům ve čtvrtek 14. června 1987 v 7:45 odpoledne. Jedná se však o faktickou chybu. Tento den byla ve skutečnosti neděle. (Ajka1)