Když Ted zjistí, že se jeho nejlepší kámoš bude ženit, uvědomí si, že je nejvyšší čas najít tu pravou. Je jí snad zprávařka Robin, do které se v baru zamiluje na první pohled? (TV Prima)

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Příšerně rozpačitý úvod jedný ze současných legend. Strašně chaotický, zběsilý a mam hrozně velký problém se v tom vyznat. Přátelé startovali víc v klidu a měli jsme čas si to roztřídit. ()

MM_Ramone

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Prvá epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Pilot" (Pilot). Ted Mosby začína dlhé rozprávanie o tom ako poznal matku svojich detí. V prvej, úvodnej časti seriálu sa zmieni o tom ako sa stretol s Robin Scherbatskou, ako sa do nej ihneď zamiloval, ako pre ňu ukradol modrý lesný roh. Jeho kamarát a spolubývajúci Marshall Eriksen požiada o ruku svoju dlhoročnú lásku Lily Aldrinovú. **** ()

• Už v pilotnej epizóde zaznejú všetky tri najznámejšie frázy Barneyho Stinsna (Neil Patrick Harris) a to „nahoď oblek“, „počkaj si“, „už sa poznáš s Tedom“. (Jozko)