Když Ted zjistí, že se jeho nejlepší kámoš bude ženit, uvědomí si, že je nejvyšší čas najít tu pravou. Je jí snad zprávařka Robin, do které se v baru zamiluje na první pohled? (TV Prima)

MM_Ramone

Prvá epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Pilot" (Pilot). Ted Mosby začína dlhé rozprávanie o tom ako poznal matku svojich detí. V prvej, úvodnej časti seriálu sa zmieni o tom ako sa stretol s Robin Scherbatskou, ako sa do nej ihneď zamiloval, ako pre ňu ukradol modrý lesný roh. Jeho kamarát a spolubývajúci Marshall Eriksen požiada o ruku svoju dlhoročnú lásku Lily Aldrinovú. **** ()

Necrotongue

Dnes jsem se po dlouhých letech vrátil k tomuto seriálu, protože jsem ho jednak neviděl celý, a taky ho nemám okomentovaný. No, a takové nedostatky se musí napravovat. Úvodní epizoda mi sice nepotrhala bránici, ale zato mě seznámila s klíčovými postavami (mně je tedy vlastně připomněla) a byla i patřičně vtipná, takže zahajuji svým tradičním hodnocením. / Poučení: Když už se vydáš na cestu zločinu, nenech se chytit. ()

Likan7

Příšerně rozpačitý úvod jedný ze současných legend. Strašně chaotický, zběsilý a mam hrozně velký problém se v tom vyznat. Přátelé startovali víc v klidu a měli jsme čas si to roztřídit. ()