Reklama

Reklama

Ted najde v šatníku košili, která se mu nikdy nelíbila. Tentokrát ho ale zaujme. Uvědomí si, že to tak mohlo být i s jeho známostmi. Co když se špatně díval a propásl tu pravou? (TV Prima)

Recenze (4)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Štvrtá epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Return of the Shirt" (Košeľa sa vracia). Ted Mosby nájde vo svojom šatníku košeľu, ktorá mu pripomenie jeden vzťah, čo pred rokmi nevhodne ukončil. Rozhodne sa, že ho skusi obnoviť. Znova začne chodiť s Nataliou. Barney Stinson nahovára Robin Scherbatsku, aby v živých vstupoch v televízii používala sprosté slová. ***** ()

Wyrdas 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tenhle díl stojí za to vidět ho nejméně dvakrát. Zábava v živém stupu. Každá postava funguje a to není pravidlem, určitě ne v HIMYM. Tisíc prďáků za tenhle koncept. Hovní lázeň se promítá do celé série a i Ted dokonale zpracoval svou druhou šanci. Jeden z těch nejlepších dílů série. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (5)

  • Barney (Neil Patrick Harris) si na konci epizody vezme poslední olivu ze svého Martini, ale hned v další scéně se mu ve skleničce zase objeví. (SONY_)

Reklama

Reklama