Victoria dostane nabídku na stáž v Německu. Přijme ji, nebo je pro ni krátký vztah s Tedem důležitější? (TV Prima)

MM_Ramone

Šestnásta epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Cupcake" (Tortička). Ted Mosby si užíva nádherný vzťah so svojou priateľkou Victoriou. Ona však nečakane dostane neodolateľnú ponuku na dvojročnú stáž v Nemecku. Musí sa rýchlo rozhodnúť či zostane s Tedom alebo odíde do Európy. Marshall Eriksen si nechá ušiť super oblek u ruského krajčíra Barneyho Stinsona. Lily Aldrinová zničí nesmierne drahé svatobné šaty. **** ()

Necrotongue

S šestnáctou epizodou jsem měl trochu problém. Nákup svatebních šatů mě bavil, šití obleku bylo naprosto skvělé a Barney se jako náborář dokonale osvědčil. No, a pak tady byla druhá část dílu, která mě příliš nebrala, protože mě všechno to vztahové rozhodování a odjezdy do Evropy dost nudily. Je to škoda, protože jsem si zbytečně pokazil celkový dojem z téhle záležitosti. / Poučení: Je dobré znát toho správného člověka. 4*- ()