Jak jsem poznal vaši matku - Série 2 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2006–2007, 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, George Clinton, Lyndsy Fonseca, David Henrie, Jenae Altschwager, Joey Diaz, G.J. Echternkamp, Bob Saget (vyp.), Lara Wickes, Michael Gross, Cristine Rose, Charlene Amoia, Joe Manganiello, Joe Nieves, Stephen Keys, Dawn Olivieri, Maria Arcé, Michael Gibney, Valerie Azlynn, Bryan Cranston, Jane Seymour, Charles Robinson, Ewan Chung, Morena Baccarin, Tom Lenk, Vanessa Vander Pluym, Todd Stashwick, Patricia Belcher, Richard Gant, Kate Micucci, Candace Kroslak, Rachel Specter, Timothy Prindle, Wayne Brady, Brady Matthews, Megan Mullally, Harry Groener, Carlease Burke, Marcus Folmar, Zachary Gordon, Moon Unit Zappa, Wayne Knight, Ingrid Raines, Lucy Hale, Ryan Pinkston, Misti Traya, Jennifer Grey (a.z.), Patrick Swayze (a.z.), William Schallert, Preston Bailey, Emmitt Smith, John Ducey, Nicholas Roget-King, Marshall Cook, Jay Hayden, Dwight Hicks, Meredith Scott Lynn, Gabrielle Allan, Connie Sawyer, Bill Macy, E.E. Bell, Rick Malambri, Rachelle Lefevre, Jessica Barth, Ailsa Marshall, Necar Zadegan, K Callan, Meagen Fay, Erin Cardillo, Jamie Hagan, Matt Boren, Bob Barker, Sharon Madden, Michael Mantell, David Burtka, Candice King, Scoot McNairy, Mark Cirillo, Gattlin Griffith, Marshall Manesh, Ned Rolsma, Jeff Meacham, Brian Kubach, Lou Bonacki, Bay Dariz, Corie Vickers, Evan Mann, Ella Thomas

Susan Federman

Scénografie:

Steve Olson, Susan Mina Eschelbach (set dekoratér)

Komentáře uživatelů k sérii (7)

Kde jsme to byli? (S02E01), Škorpion a žába (S02E02), Brunch (S02E03), Ted Mosby, Architect (S02E04), Pár všech párů (S02E05), Spravedlnost má jméno Lily (S02E06), Swarley (S02E07), Atlantic City (S02E08), Sázka o facku (S02E09), Barneyho bratr (S02E10), Vánoční cenzura (S02E11), Poprvé v New Yorku (S02E12), Sloupy (S02E13), Nahrané finále (S02E14), Mince pro štěstí (S02E15), Věci (S02E16), Arrivederci, Fiero (S02E17), Stěhování (S02E18), Rozlučka se svobodou (S02E19), A jdeme do finále (S02E20), Něco půjčeného (S02E21), Něco modrého (S02E22). *****(13.6.2018)

100%(30.4.2018)

"Tede, hoď si na sebe oblek. Bude to legen....počkej si....dárni!"(11.4.2020)

Ak si pozorne porovnáte moje hodnotenia častí prvej série a druhej série zistíte, že ma druhá séria bavila viac. Uznávam, že som to nečakal. Bude to asi tým, že sa Ted tak nesnažil získať si priazeň Robin. Ide o to, že už ju mal. No aj tak ide o najotravnejšiu postavu čo poznám. Nakoniec dám šancu aj tretej sérii.(5.7.2017)

Finále dvojky je jeden velký skvost. I když se ve finále v průměru držím "jen" na 4, je to skvělý sitcom, který doufám, udrží tuhle kvalitu, protože ta je výtečná.(1.12.2017)

Opravdu hodně kolísající zábava. A i když jsou slabší díly horší, než v první sérii, tak celkově je zde na protiváhu více těch legendárních. Hlavní téma celé série je svatba Marshalla a Lily a hned na druhé koleji vedle jede vztah Teda a Robin. Od počátku až do konce. Průměrné hodnocení z každého dílu vychází na krásné čtyři hvězdy.(8.6.2020)

9/10(26.11.2020)