Barneymu zkomolí servírka v kavárně jméno na Swarley a Ted s Marshallem se toho okamžitě chytnou. Fórky na nové jméno se začínají množit a Barney propadá zoufalství... (TV Prima)

MM_Ramone

Siedma epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Swarley" (Swarley). Marshall Eriksen si po polroku čo sa rozišiel z Lily našiel novú priateľku. Ted a Barney ho pred ňou varujú. Radia mu aby sa s ňou čo najskôr rozišiel, pretože má sklony ku šialenstvu, má šialené oči. Marshall im nechce uveriť. Postupne však zisťuje, že zrejme majú pravdu. A navyše sa v Lily prebudí silná žiarlivosť. ***** ()

Necrotongue

Už jsem v životě dostal slušné množství přezdívek; některé mě netěšily, jiné byly docela fajn, ale žádná mě nedostala takovým způsobem jako chudáka Swarlze. V sedmé epizodě se odehrávalo více záležitostí najednou, ale žádná mě nepobavila takovým způsobem, aby přebila Barneyho diskomfort. Neil Patrick Harris byl opět hvězdou dílu a jeho Barney je s přehledem mou nejoblíbenější postavou. / Poučení: Dostaneš-li novou přezdívku, nebraň se, veškerý odpor je zbytečný. ()

alex011

Hmm, je to zaujímavé. Ešte sa mi pri sitcom seriály nestalo, že by mi nejaká postava spôosobovala taký odpor už v 2. serií. Ozaj Lily nie. Je to typ charakteru, ktorú by som v partii nezniesol. Hrozná mrcha....Chudák Swarley, ten je best. ()