Lily požádá Marshalla o ruku, ale má strach čelit pohledům jeho rodiny na velké svatbě. Navrhne proto, aby se jeli ještě tentýž den vzít do Atlantic City. Jenže to má háček... (TV Prima)

MM_Ramone

Osma epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Atlantic City" (Atlantic City). Po šiestich mesiacoch odlúčenia sa Marshall Eriksen a Lily Aldrinová dali znova dohromady a vrátili sa ku sebe. Hneď teda vyrazia spolu so svojimi priateľmi do Atlantic City, aby tam mali rýchlu svatbu. Nakoniec si však uvedomia, že je to nerozumné a zbrkle rozhodnutie. Preto svatbu radšej ešte odložia.***** ()

Necrotongue

Nikdy jsem tento seriál neviděl až do konce a po šesté epizodě se mi začíná vybavovat, proč tomu tak bylo. Marshall a Lily mi totiž se svým vztahem lezli čím dál víc na nervy a dnes se mi ty pocity začaly vracet. Má smůla spočívá v tom, že jsem se rozhodl okomentovat celý seriál, takže jsem sice dostal výstrahu, ale musím ji ignorovat. Gambler Barney a přesvědčivě zahraná úřednice v kapli (nebo na kenu?) situaci zachraňovali. / Poučení: Připrav si vhodnou výmluvu pro případ, že by tě někdo pozval na svatbu. ()

Loki_Six

"Now, I had been to a lot of casinos before that night, and I've been to a lot of casinos since, but in all that time I've never seen a game quite like this one. To this day, I have no idea how it was played. But luckily, Barney did." ()