Poprvé v New Yorku (S02E12) (epizoda)

First Time in New York

Komedie / Romantický

USA, 2007, 22 min

Dvanásta epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "First Time in New York" (Prvý raz v New Yorku). Za Robin Scherbatskou do New Yorku príde jej mladšia sestra. Je to mladá, dospievajúca dievčina plná života. Robin robí veľké starosti to že si so sebou priviedla i svojho priateľa, s ktorým chce prísť o panenstvo. Za každú cenu sa ju snaží od toho odhovoriť. Požiada i svojich priateľov, aby jej vysvetlili, že s tým má ešte počkať. *****(2.2.2018)

Divně iracionální díl, který nezachrání ani Barneyho první sex story. Vlastně to celé tahá úplně neznámý sebevrah. Ale Tedovo angažmá se také hodnotí kladně, pro tentokrát. Zlatý průměr.(3.6.2020)

100%(30.4.2018)

• - Když Ted (Josh Radnor) vypráví příběh o svém poprvé, leží s Molly (Misti Traya) v posteli a má na sobě kalhoty. Když ale vstane, tak je nemá a začne si je oblékat. Stejně je to i když se příběh otočí, Molly má na sobě kalhoty, a když se zvedne, je nahá a teprve se začne oblékat. (Kaaaaa)

• - V epizodě je odkaz na film Hříšný tanec (1987). (Duoscop)