Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Robin se snaží přesvědčit sestru, aby se ještě nevzdávala panenství. Všichni při té příležitosti vzpomínají, jaké bylo jejich poprvé... (TV Prima)

Recenze (4)

Wyrdas 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Divně iracionální díl, který nezachrání ani Barneyho první sex story. Vlastně to celé tahá úplně neznámý sebevrah. Ale Tedovo angažmá se také hodnotí kladně, pro tentokrát. Zlatý průměr. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dvanásta epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "First Time in New York" (Prvý raz v New Yorku). Za Robin Scherbatskou do New Yorku príde jej mladšia sestra. Je to mladá, dospievajúca dievčina plná života. Robin robí veľké starosti to že si so sebou priviedla i svojho priateľa, s ktorým chce prísť o panenstvo. Za každú cenu sa ju snaží od toho odhovoriť. Požiada i svojich priateľov, aby jej vysvetlili, že s tým má ešte počkať. ***** ()

Zajímavosti (3)

  • Když Ted (Josh Radnor) vypráví příběh o svém poprvé, leží s Molly (Misti Traya) v posteli a má na sobě kalhoty. Když ale vstane, tak je nemá a začne si je oblékat. Stejně je to i když se příběh otočí, Molly má na sobě kalhoty, a když se zvedne, je nahá a teprve se začne oblékat. (Kaaaaa)

Reklama

Reklama