Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Parta chce dodržet tradici společného sledování fotbalového finále. Nemohou se však dívat na přímý přenos. Nahrají si ho proto na video a musejí prožít celý den, aniž by se dozvěděli výsledek zápasu... (TV Prima)

Recenze (6)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Štrnásta epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Monday Night Football" (Nahraté finále). Vo ferbuári roku 2007 sa Ted, Robin, Barney, Marshall a Lily chystajú sledovať super bowl. Veľké finále. Je to ich dlhoročná tradícia. Prekazí im to však pohreb barmana z ich obľúbeného podniku kam pravideľne chodia. Rozhodnú sa, že si zápas nahrajú na video a pozrú si ho neskôr. Aby to bolo napínavé nesmú zistiť jeho výsledok. Ukáže sa to dosť náročné. ***** ()

Wyrdas 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Některé části jsou vyloženě trapné, například jak se Robin začleňuje při sledování TV. Ale pak je tu Ted se svým zbavovačem smyslů 5000, Marshall ve školce a tak bych rád řekl, bylo to na pět, ale pak se to zvýšilo na čtyři. I když scéna jak Ted prochází kolem klejícího Barneyho byla super, celkově to působilo tak nějak lacině - ačkoli jednotlivé skeče se vážně vydařili. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama