Jak jsem poznal vaši matku - Série 3 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2007–2008, 7 h 20 min (Minutáž: 22 min)

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Mandy Moore, Enrique Iglesias, Lyndsy Fonseca, David Henrie, Sharon Madden, Bob Saget (vyp.), Nikki Griffin, Michele Nordin, Damon Gameau, Busy Philipps, Danica McKellar, Christine Woods, Neil Jackson, Melissa Ordway, Brad Rowe, Nicholas Roget-King, Deanna Russo, Abigail Spencer, Betsy Rue, Phil Lord, John Cho, Kevin Heffernan, Charlene Amoia, Jacqui Holland, Maggie Wheeler, April Bowlby, Lindsay Price, Steve Little, Orson Bean, Wayne Brady, Stephanie Faracy, Heidi Klum, Katie Walder, Alessandra Ambrosio, Selita Ebanks, Adriana Lima, Marisa Miller, Annie Ilonzeh, Miranda Kerr, Hayes MacArthur, Kristen Schaal, Vanessa Lachey, Brian Letscher, Arielle Vandenberg, Terrell Lee, Hope Riley, Sarah Chalke, Britney Spears, Christine Joaquin, Marshall Manesh, Matthew Corbett Davis, Dawn Olivieri, Maite Schwartz, Ken Barnett, Yvonne Delarosa, Hallie Lambert, Tess Parker, Katie Savoy, Kathy Uyen, Marcienne Dwyer, Bruce Holman, Bob Odenkirk, Bryan Callen, Taran Killam, James van der Beek, Ryan Michelle Bathe, Alan Thicke, Tiffany, Chris Romano, Ian Abercrombie, Alan Fudge, Alexis Krause, Will Forte, Darcy Rose Byrnes, Floriana Lima, Sonia Rockwell, Dean J. West, Adalia Braydon, Larry Wilmore, Todd Sherry, Jennifer Lothrop, Johnny Palermo, John Getz, Jayden Lund, Shelby Zemanek, Jim Jansen, Janet Varney, Jeff Austin, Matt Besser, Anthony Palermo, Jolie Jenkins, Mieko Hillman, Blair Hickey, Sharon Brathwaite

Kourtney Kang

Susan Federman

Scénografie:

Steve Olson, Susan Mina Eschelbach (set dekoratér)

Až na wtf Britney Spears je tohle téměř dokonalá série, které prospěla přenádherná Stella. Třetí řada se kvalitou může srovnávat s nejlepšími sezonami Přátel.(3.1.2018)

Dílčí hodnocení každého dílu poskládalo průměr na čtyř hvězdách - a to je, myslím si, dost dobré hodnocení. S ohledem na pár podprůměrných dílů jsem se chvíli obával i horšího hodnocení, ale těch nezapomenutelně dobrých bylo nakonec výrazně víc. Třetí série se hodně zaměřuje na Tedův single život lovce žen, Marshalla a Lily coby vstupující do vlastního života s vlastním domem a několikrát nám naservíruje něco z jejich minulosti. Za mě poměrně uvolněná série hodně směřující k hloubce postav. A Britney Spears? Ani jsem si nedokázal představit, že kdysi to byla i pěkná ženská. Do mého podvědomí dřív vstoupila jen jako brambora, co zaměňuje hudbu za bezduchou show.(19.6.2020)

100%(30.4.2018)

Počkej si (S03E01), My nejsme místní (S03E02), Tříkolka (S03E03), Malí kluci (S03E04), Jak jsem poznal všechny ostatní (S03E05), To nejsem já (S03E06), Pověčisodvod (S03E07), Zvykání na zlozvyk (S03E08), Fackodání (S03E09), Nervy (S03E10), Platinové pravidlo (S03E11), Žádný zítřek (S03E12), Deset sezení (S03E13), Pavouk (S03E14), Řetězec řvaní (S03E15), Hrady z písku v písku (S03E16), Koza (S03E17), Parťák z trucu (S03E18), Totální výprodej (S03E19), Zázraky (S03E20). *****(13.6.2018)

Rádius tendenčnej krivky tejto série bol na vzostupe. Povedané po slovensky: táto séria mala o niečo vyššiu kvalitu než predošlé. A to som nečakal. No a len jedna poznámka, Britney Spears ??(7.7.2017)