Marshall má z loňské sázky o facku ještě stále k dispozici tři rány. Rozhodne se zkazit Barneymu svátek Díkůvzdání, když ho přejmenuje na Fackodání... (TV Prima)

Wyrdas

Neuvěřitelně kolísavý díl. Robinin nový kluk, respektive narážky ostatních na něj byli fakt k popukání. Marshallovo fackodání nemělo chybu, závěrečný song super... ale... HIMYM se nám rozhodl opět naložit trapnosti mezi Robin a Tedem. I tak, ostatní to dokázali zachránit a vytáhnout na dobré čtyři hvězdy. ()

Necrotongue

A já jsem se na svátky tolik těšil... Devátá epizoda mě opravdu zklamala; sváteční díly sitcomů patří často k těm nejlepším, do toho název, který odkazoval k dlouhodobému projektu tvůrců seriálu, takže jsem byl přímo natěšený. Jenže děj byl rozdělen do dvou větví. Zatímco jedna byla skvělá a plná parádního humoru, ta druhá přinášela jen vztahové, furtdokolové popotahování a nudila mě velice velmi. / Poučení: Nedráždi hada bosou nohou. 3*- ()

MM_Ramone

Deviata epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Slapsgiving" (Fackodanie). Ted, Marshall, Lily, Robin a Barney sa chystajú spoločne osláviť Deň vďakyvzdania. Lily pripraví dokonalú hostinu, ktorú naruší zopár nepredvídaných udalostí. Robin si dovedie svojho o poznanie staršieho priateľa a Marshall chce uštedriť Barneymu facku, ktorá je dôsledkom prehranej stávky. Vďakyvzdanie sa zmení na fackodanie. ***** ()

• Od této epizody se v seriálu začal objevovat opakující se vtip, kdy Ted (Josh Radnor) a Robin (Cobie Smulders) salutují pokaždé, když nějaká postava ve větě použije vojenské hodnosti jako "major", "generál", "desátník" atd. Ted a Robin je pak přeruší a zasalutují zmíněnému majorovi, generálovi, desátníkovi atd. (sim96)