Jak jsem poznal vaši matku - Série 4 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2008–2009, 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Sarah Chalke, Lyndsy Fonseca, David Henrie, Heidi Herschbach, Nicole Taylor, Camila Greenberg, Bob Saget (vyp.), Regis Philbin, Charlene Amoia, Tony Aaron II, Darcy Rose Byrnes, Shammy Dee, Matt Boren, Virginia Williams, Emily Baldoni, Danneel Ackles, Jason Jones, Mike Kochansky, Eric Braeden, Shelby Zemanek, Dan Lauria, Lindsey Stoddart, Michael McCafferty, Jamie-Lynn Sigler, Bryan Callen, Kevin Christy, Krista Kalmus, Ted Cannon, Sam Littlefield, Adam Paul, Courtney Ford, Candace Moon, Will Sasso, Davis Cleveland, Sarah Campbell, Kate Mansi, Alec Gray, Khary Payton, Jess Rowland, Erin Cahill, Jon Paul Burkhart, Kim Kardashian West, Kendra Wilkinson, Jason Rogel, Joe Nieves, Eileen April Boylan, Amy Gumenick, Jordan Masterson, Marshall Manesh, Yves Bright, Pat Crawford Brown, Tina Casciani, Frances Conroy, Brooke D'Orsay, Zachary Gordon, Laura Prepon, David Burtka, Taran Killam, Hayes MacArthur, Houston Rhines, Jessica Anderson, Italia Ricci, Nikki BreAnne Wells, Aaron Hill, Darlene Tejeiro, Aynsley Bubbico, Robert Wisdom, Bill Fagerbakke, Danny Glover (a.z.), Labrandon Shead, Bo Barrett, Darren O'Hare, Rebecca Budig, Kevin Michael Richardson, Dan Castellaneta, Joel McCrary, Katie Hein, Austin Majors, Renée Taylor, Amir Talai, Peter Breitmayer, Azita Ghanizada, Ezra Buzzington, Ron Roggé, Christine Scott Bennett, Jayden Lund, Ned Rolsma, Greg Collins, John Pollono, Ryan Sypek, Danièle Watts, Eric Bruskotter, John Duerler, Andrew Astor, Laura Ann Kesling, Kit Pongetti, Rowly Dennis, Seth Morris, Jae Suh Park, Tug Coker

Theresa Mulligan

Scénografie:

Steve Olson

Komentáře uživatelů k sérii (3)

Známe se? (S04E01), Nejlepší hamburger New Yorku (S04E02), Miluju New Jersey (S04E03), Promluva do duše (S04E04), Prokletý ostrov (S04E05), A žili šťastně až do smrti (S04E06), Den neotců (S04E07), Jéé! (S04E08), Naháč (S04E09), Rvačka (S04E10), Malá Minnesota (S04E11), Mírová dohoda (S04E12), Tři dny sněhu (S04E13), Dosnežitelné (S04E14), Stinsonovi (S04E15), Sorry, kámo (S04E16), Veranda (S04E17), Sexuální praktiky Kanaďanů (S04E18), Smrtonosné stáří (S04E19), Mosbius Designs (S04E20), Pravidlo tří dnů (S04E21), Ve správný čas na správném místě (S04E22), Tak rychle, jak to jde (S04E23), Skok (S04E24). *****(13.6.2018)

100%(30.4.2018)

Pro mnoho lidí je čtyřka útlumem seriálu a jeho skoro až pohřbení. Jenže já jsem asi viděl něco jiného. Od začátku do konce jsem se královsky bavil. Barney se rozjel jako utržený ze řetězu a drží celou sérii velmi vysoko nad průměrem. Pro někoho zklamání, pro mě možná zatím to nejlepší. A jsem za to moc rád.(1.2.2018)