Malá Minnesota (S04E11) (epizoda)

 • USA

  Little Minnesota

Komedie / Romantický

USA, 2008, 22 min

Režie:

Pamela Fryman

Hudba:

John Swihart

Producenti:

Jamie Rhonheimer

Střih:

Susan Federman

Scénografie:

Steve Olson, Susan Mina Eschelbach (set dekoratér)
(další profese)
 • Xpojntman
  *****

  Američane z Minnesoty nesnanší Kanadu, Kanaďany a Kanaďanky. Minnesota Vikings first a rules. Hodně jsem se pobavil.(10.7.2017)

 • MM_Ramone
  *****

  Jedenásta epizóda zo štvrtej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Malá Minnesota" (Little Minnesota).Za Tedom Mosby príde na návštevu do New Yorku jeho mladšia sestra. Ted ju považuje za nedospelú a nezodpovednú. Stále ju poučuje a snaží sa ju usmerniť. To sa jej ani trocha nepáči. Ted sa najviac obáva toho, že by mohla podľahnúť zvodom Barneyho Stinsona. Marshall Eriksen zavedie Robin Scherbatsku do baru pre kde nemajú radi Kanaďanov. Robin bude musieť utajiť svoj pôvod. *****(2.2.2018)

 • Wyrdas
  *****

  Legendární scénka, Barney přezpívává tradiční Vánoční koledy na téma "jak přefiknout Tedovu sestru". Jemu se to moc nezamlouvá ale Barney s ní zahraje parádní divadlo. A Lily na to nechali koukat. Druhá zápletka (a to tu již dlouho nebylo) byla opět perfektní. Robin se stýská po Kanadě a tak ji Marshall pomůže cítit se jako doma. A i když se Robin opět zachová jako kravka, tak Marshallův úsměv úplně na konci to vše smaže k dobru.(22.6.2020)

 • Frantisek.Fu
  *****

  100%(30.4.2018)