Barney a Ted dostanou na starost svůj oblíbený bar, ve kterém se rozhodnou zrušit zavíračku. A jak se zdá, Marshall s Lily poprvé poruší vítací rituál – on na ni vždy čeká na letišti, když se Lily odněkud vrací, a ona jemu doveze basu místních piv... (TV Prima)

MM_Ramone

Trinásta epizóda zo štvrtej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Three Days of Snow" (Tri dni snehu).Ted Mosby a Barney Stinson majú možnosť na jednu noc zaskočiť barmana v ich obľúbenom podniku a riadiť ho sami. Usporiadajú divoký žúr, ktorý sa im akosi vymklne spod kontroly. Mashall Eriksen sa ponáhľa spolu s Robin Scherbatskou čakať svoju manželku Lily na letisko. Nechce porušiť ich starý rituál. ***** ()

Necrotongue

No jo, teď už čtvrtou sezónu zase poznávám, protože se všechno začalo vracet do starých kolejí. Velkou část třinácté epizody zabralo rozpitvávání detailů ve vztahu Marshalla a Lily, což mi zpočátku přišlo i trochu vtipné, ale s postupujícím dějem a se znovu zrecyklovaným Ranjitem začalo jít všechno rychle z kopce. Barney s Tedem to taky zrovna nevytrhli, takže jsem se zase jednou dočkal podprůměru. / Poučení: Pozor na sněžný pluh. ()

Loki_Six

We should totally buy a bar. Our bar would be awesome. And dude, dude, dude, dude... the name of our bar... Puzzles. People will be, like, "Why is it called Puzzles?". That's the puzzle! ()