Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Exmanžel Stelly se snaží Tedovi alespoň částečně vynahradit, že kvůli němu přišel o dívku, a to tak, že mu najde práci. A Barney se rozhodne vykecat z pokuty, když zjistí, že kamarádi to už taky udělali... (TV Prima)

Recenze (3)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dvadsiata tretia epizóda zo štvrtej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "As Fast as She Can" (Tak rýchlo, ako to ide). Za Tedom Mosbym príde snúbenec jeho bývalej priateľky Stelly. Ponúkne mu dobre platenú pracovnú ponuku a i miesto profesora na vysokej škole. Ted to zdvorilo odmietne. Toto ich stretnutie však zapríčiní, že sa vzťah Stelly a jej priateľa sa rozpadne. Preto požiada Teda, aby sa pokusil jej snúbenca primäť ku tomu, aby sa ku nej vrátil. ***** ()

Wyrdas 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Docela překvapivý závěr nečekaného střetnutí. Ted je poměrně frajer a nakonec mě docela i mrzí, že se nevrátil ke Stelle - protože co si budeme, je to jeho nejhezčí úlovek. Takže škoda, že vyměkl. Ale co tomuhle dílu naprosto vévodilo, to byl jednoznačně Barney a jeho pokusy o nezaplacení pokuty! Škoda, že Robin nedokázala držet jazyk za zuby, její arogantní pokus o ponížení Stelly přímo před ní byl vážně trapnej. ()

Reklama

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama