Jak jsem poznal vaši matku - Série 5 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2009–2010, 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Joe Manganiello, Kim Matula, Abhi Sinha, Bob Saget (vyp.), Wilson Stiner, Lindsay Sloane, Rizwan Manji, Molly Prather, Lyndsy Fonseca, David Henrie, Olga Fonda, Heather Nichols, Russell Vance Bailey, Marshall Manesh, Julianna Guill, Kenny Rogers, Pamela Dunlap, Alan Thicke, April Bowlby, Matt Jones, Vanessa Ross, Benjamin Koldyke, Raquel Alessi, Eva Amurri Martino, Sarah Wright, Nicole Foster Callahan, Chris Elliott, Christina Pickles, Bill Fagerbakke, Suzie Plakson, Jonathan Morgan Heit, Greg Lewis, Joanna Garcia Swisher, Charlene Amoia, Alec Medlock, Matthew Moy, Michael Spellman, Bob Odenkirk, Harvey Fierstein, Rachel Bilson, Stacy Keibler, Tim Gunn, Joe Nieves, James Pumphrey, Scott Hislop, Rachael Markarian, Heather Morris, Beau Casper Smart, Amanda Peet, Andrew Caldwell, Taran Killam, Timothy Brennen, Nick Swisher, Larry Poindexter, Hong Chau, Brooke Newton, Bar Paly, Lauren Shiohama, Carrie Underwood, David Burtka, Catherine Reitman, Valorie Hubbard, Brooke Mackenzie, Roz Witt, Jennifer Lopez, Matt Frewer, Laura Prepon, Brooke Nevin, Anne Dudek, Gina Comparetto, Collette Wolfe, E.E. Bell, Celeste Thorson, Jon Dore, Cristine Rose, Harry Groener, Gary Anthony Williams, Cinda Adams, Kathleen M. Darcy, Marianne Muellerleile, Linda Porter, Michael York, Peter Bogdanovich, Arianna Huffington, Darby Stanchfield, Michele Boyd, Ed Brigadier, Malin Åkerman, Judy Greer, Chris Kattan, Jason Lewis, Gloria Calderon Kellett, Tom Virtue, Megan Duffy, Shira Scott Astrof, Sarah Chalke (a.z.), Jason Jones (a.z.), Ned Rolsma, Jacob Hopkins, Brad Grunberg, Rebecca Klingler, Alyssa Julya Smith, Jack Walsh, Katie Malia, Whit Hertford, Charles Rahi Chun, Nadine Ellis, Marion Kerr, Tiara Parker, Ryan Daniel Dobson, Marieve Herington, Nikea Gamby-Turner

Rob Greenberg

Susan Federman

Scénografie:

Steve Olson, Susan Mina Eschelbach (set dekoratér)

Komentáře uživatelů k sérii (4)

Definice (S05E01), Dvojité rande (S05E02), Základy Robin (S05E03), Bezsexuální hostinský (S05E04), Dvojí občanství (S05E05), Dudy (S05E06), Složité období (S05E07), Rukověť (S05E08), Fackodání 2: Facka vrací úder (S05E09), Okno (S05E10), Poslední cigareta v životě (S05E11), Holky versus obleky (S05E12), Jenkins (S05E13), Dokonalý týden (S05E14), Králík nebo kachna (S05E15), Na háku (S05E16), Ne (S05E17), Řekni sýr (S05E18), Pravda nebo zvěř (S05E19), Hlavou proti zdi (S05E20), Oddělené postele (S05E21), Roboti proti wrestlerům (S05E22), Nevěsta (S05E23), Dvojníci (S05E24). *****(13.6.2018)

100%(30.4.2018)

Je neuvěřitelný, že i po páté sérii mě HIMYM neskutečně baví. Neexistuje vyloženě nudný nebo špatný díl. Barney je v nejlepší formě ever a i když postavy a herci pomalu stárnou, seriál má stále zařazený pátý rychlostní stupeň a baví mě přímo královsky. Jedeme dál!(1.2.2018)

Asi nejlepší série seriálu.(12.11.2020)