Robin by mohla být deportována zpátky do Kanady, a tak se z ní Barney snaží udělat Američanku. Ted a Marshall se zatím vracejí do mladých a neklidných let a jedou na pizzu do Chicaga. Plány ale změní v okamžiku, kdy Marshall přizve Lily... (TV Prima)

Wyrdas

Pár dobrých scének tu bylo, například dítě s hokejkou - jak z nějakého dobře béčkového horroru. Nebo Barneyho proslov, který k této scénce předcházel. Pak určitě vliv Tantra na fyzickou výkonnost. Nakonec i Puňta - ten závěr co se vztahoval na Marshalla s Tedem. Ale jinak spíš taková trapná klišé. Amíci jako hovada s těžce podprůměrnou inteligencí, Lily jako vrah humoru, Robin jako ta pipka z Ameriky. A to, žel, převažovalo. ()

Jacinda

Lily pokracuje ve sve nesnesitelnosti. Marshall kompletni podpantoflak. Mela jsem tu smulu, ze se znovu divam na serii pri kojeni, takze vidim seros strasne rychle za sebou a klidne nekolik dilu. Tim padem prichazi presyceni, zivotni nadhled a nektere postavy dostavaji naprosto nesnesitelny rozmer ()

MM_Ramone

Piata epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Duel Citizenship" (Dvojité občianstvo). Robin Scherbatskej hrozí reálne nebezpečenstvo, že bude z USA deportovaná späť do rodnej Kanady. Barney Stinson sa jej snaží pomôcť získať americké občianstvo. Marshall Eriksen a Ted Mosby si vyrazia na nostalgickú cestu do Chicaga. Tedovi sa však nepozdáva, že Marshall so sebou zobral aj svoju družku Lily Aldrinovú. ***** ()

Necrotongue

V jisté chvíli si tvůrci seriálu vybrali pro svůj výtvor kurz, který je pro mě silně nekomfortní, a toho se teď s občasnými šťastnými výkyvy pevně drží. Pátá epizoda stejně očíslované sezóny mi přinesla i zábavné momenty, o které se postaral hlavně Barney, ale všechno přebilo další řádění malého monstra, které navíc pracuje na Marshalovi jako zubní kaz, či skrytý nádor a mění tuto zábavnou figuru k obrazu svému. / Poučení: Vyhýbej se pohybujícímu se jídlu. ()