V baru začne obsluhovat sexy barmanka. Barney je rozhodnutý ji dostat do postele, jenže je tu zádrhel – slečna nesnáší muže v oblecích. Dokáže se kvůli ní převléct do riflí? (TV Prima)

Wyrdas

I kdyby nic jiného, než Barneyho hudební číslo, tak je to za plný počet! Další Barneyho majstrštyk. Robin sice kazí atmosféru svou sebestředností a vážně hodně přehnanou a neopodstatněnou sebedůvěrou, ale celkově vzato se díl skutečně vyvedl. Stojí za opakované shlédnutí pro každého, kdo má rád Barneyho styl. ()

MM_Ramone

Dvanásta epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Girls vs. Suits" (Dievčatá versus obleky). V bare McLaren začne pracovať nová barmanka. Je hodne sexi, takže playboy Barney Stinson hneď o ňu prejaví záujem. Lenže on jej moc nepasuje. Prekážajú jej predovšetkým jeho drahé obleky, v ktorých tak rád chodí. Tak sa teda Barney rozhodne, že sa kvôli nej začne obliekať inak. No dlho to nevydrží a vráti sa ku svojmu obľúbenému oblekovému štýlu. ***** ()

Necrotongue

To byl ale divný díl. Jednu chvíli si myslím, že by to na mě mohlo fungovat, a moment na to už cítím, že všetko ide dole kopcom. Dvanáctá epizoda uzavřela první polovinu ne zrovna přesvědčivé páté sezóny a její děj mi nabídl naprosto postradatelnou Tedovu dějovou linii (až na tu nohu), neviditelného Marshalla, zbytečnou Lily a tradičně nezajímavou Robin. Jo, a taky nemám rád muzikály. / Poučení: V případě nutnosti se přizpůsob. ()

Dusty56

Dil zase stojí na Barneym, i když už zahrál líp. Tedovo linie se studentkou je tam jen proto, aby se přimělo, že seriál je o tom, jak poznal matku svých dětí. Marshall nevýrazný a ještě trochu zkazil to pěvecké číslo. Lily také nevýrazná a Robin si o sobě myslí, kdo ví co, přitom je hnusná, uřvaná a nesympatická. Naopak potěšila ta Tedova studentka anebo barmanka, které zahrály velice solidně. Ve výsledku je to průměrný díl, hlavně díky Barneymu, bez něj by to byla tragédie. ()

bubun odpad!

Jeden z dalších dost dementních dílů HIMYMu a naprosto nesympatická studentka, co píše dizertačku, i když vypadá tak na 18. A to muzikálový číslo nakonec to úplně zabilo. Nesnášim tyhle hudebně-taneční pokusy v seriálech (až na výjimky). Příšerný díl, který navíc ani nedrží pohromadě. ()