Jak jsem poznal vaši matku - Série 8 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2012–2013, 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Becki Newton, Thomas Lennon, Ashley Williams, Michael Trucco, Judith Drake, Bob Saget (vyp.), Bob Odenkirk, Bill Fagerbakke, Suzie Plakson, Gibson Bobby Sjobeck, Chris Elliott, Jane Carr, Kim Shaw, Francesca Capaldi, Melissa Christine, Becki Newton (a.z.), Laura Soares, Ned Rolsma, Lyndsy Fonseca, David Henrie, Jake Elliott, Nikki Limo, Chris Elliott (a.z.), Vanessa Lee Chester, Joe Manganiello, Joe Lo Truglio, Brendan Hunt, David Burtka, Don Lake, Dennis Haskins, Cheryl Lynn Bowers, Jeff Rector, Chelan Simmons, Matt Boren, Amy Holland Pennell, Seth Green, Peter Gallagher, Alexis Denisof, Marshall Manesh, Bruce Gray, Rachel Bilson, Ray Wise, Kaylee DeFer, Carter Bays, Craig Thomas, Ashley Benson, Zach Bandler, Abby Elliott, James van der Beek, Alan Thicke, Dave Thomas, Jason Priestley, Dave Coulier, k.d. lang, Mike Tyson, Kyle MacLachlan, Laura Bell Bundy, Becky Baeling, Irene Choi, Ashley Michaelsen, Bianca Haase, Jessica Gardner, Jayma Mays, Joe Nieves, Mircea Monroe, Jocelyn Osorio, Frances Conroy, Ralph Macchio, William Zabka, Cameron McCasland, Albert Tsai, Casey Wilson, Keegan-Michael Key, Cristin Milioti, Brian Huskey, Geddy Lee, Lou Ferrigno Jr., Kim Estes, Doug Mand, Calvin Jung, Morgan Peter Brown, Raymond Lee, Christian Hutcherson, Ellen D. Williams, Hal Havins, August Maturo, Jennifer Birmingham Lee, Jacob Guenther

Scénografie:

Steve Olson

Kostýmy:

Reiko Schoenfeld

Komentáře uživatelů k sérii (4)

Farhampton (S08E01), Předmanželská smlouva (S08E02), Chůva k pohledání (S08E03), Chcete být kmotrem? (S08E04), Podzim rozchodů (S08E05), Rakvičkárna (S08E06), Dávačka (S08E07), Dvanáct rozžhavených žen (S08E08), Zoufalá chuť na humra (S08E09), Překompenzace (S08E10), Ultimátní Trik 1/2 (S08E11), Ultimátní Trik 2/2 (S08E12), Kapela, nebo DJ? (S08E13), Do prstenu! (S08E14), P.S. Miluji Tě (S08E15), Chování a pochování (S08E16), Popelník (S08E17), Víkend u Barneyho (S08E18), Pevnost (S08E19), Návštěva z budoucnosti (S08E20), Neuvěřitelná cesta do Říma (S08E21), Rozlučka se svobodou (S08E22), Něco starého (S08E23), Něco nového (S08E24). *****(13.6.2018)

• Oralfabet

Bod zlomu. Dávám si teď tak trochu maraton tohohle seriálu a došel jsem k závěru, že sedmá série byla ještě víceménně slušná. Osmá už ne. Některé díly jsou pořád dobré (Např. Popelník nebo P.S. Miluji tě), ale celkově už je tahle série vážně pořádný sešup dolů.(14.1.2018)

100%(1.5.2018)

Pomalu ale jistě se přeplo na neutrál. U takového seriálového kolosu se nejde ani divit. Přesto se i tady najdou skvělý emotivní díly, který seriál připravují na finále.(1.4.2018)