Jak jsem poznal vaši matku - Série 9 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2013 - 2014, 8 h 48 min

Pamela Fryman

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Cristin Milioti, Sherri Shepherd, Wayne Brady, Suzie Plakson, Marshall Manesh, Michael James Bell, Bob Saget (vyp.), Roger Bart, Anisha Adusumilli, Lou Cutell, Marjorie Lovett, Sarah Chalke (a.z.), Ashley Williams (a.z.), Tim Gunn, William Zabka, Melissa Tang, Craig Thomas, Frances Conroy, Matt Boren, Virginia Williams, Jeff Grace, Katie Holmes, Anna Camp, Edward Herrmann, India de Beaufort, Michael Rider, Joshua Hoover, Skyler Vallo, Rhys Darby, Lyndsy Fonseca, David Henrie, Ned Rolsma, Harry Groener, Cristine Rose, Bryan Cranston, Christine Donlon, Kevin Fabian, Sarah Karges, Stephanie Lynn, John Lithgow, Ben Vereen, Nancy Lenehan, Bruno Amato, Elizabeth Pan, Napoleon Ryan, Lin-Manuel Miranda, James van der Beek, Camille Guaty, Alan Thicke, Andrew Rannells, Wayne Brady (a.z.), Frances Conroy (a.z.), Ben Vereen (a.z.), Stacy Keibler, Nazanin Boniadi, April Bowlby, Katie Walder, Eva Amurri Martino, Joe Nieves, Ping Wu, Rachel Bilson, Ahna O'Reilly, Adam Paul, Sarah Chalke, Ashley Williams, Abby Elliott, Bill Fagerbakke, Matt Walsh, Ray Wise, Tracey Ullman, Chris Kattan, Lucy Hale, Jon Heder, Chris Elliott, Kyle MacLachlan, Laura Bell Bundy, Taran Killam, Emily Chang, Jorge Garcia, Kal Penn, Jennifer Morrison, David Burtka, Alexis Denisof, Abigail Spencer, Judith Drake, Justene Alpert, Brooke Lynn Howard, Alexandria Sounis

Komentáře uživatelů k sérii (1)

Neviděl bych to zase tak špatně. Matka sice není nakonec úplně k sežrání, aby se "kvůli ní" točilo 8 sérií, ale asi to tak mělo být, život si nemusí vždy vybrat dokonalý osud. Za mě určitě důstojné zakončení seriálu.(21.3.2017)