Jak vaše matka poznala mě (S09E16) (epizoda)

How Your Mother Met Me

Komedie / Romantický

USA, 2014, 22 min

100%(1.5.2018)

Ačkoliv je podle mě devátá série HIMYM jen zbytečným natahováním a kvalitou se tyto díly těm dřívejším nemůžou rovnat, tento díl mám moc ráda a u loučení se s Maxem musím vždy zatlačovat slzu.(8.9.2018)

Šestnásta epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "How Your Mother Met Me" (Ako vaša mama spoznala mňa). Ted Mosby rozpráva svojím deťom siahodlhý príbeh o tom ako spoznal ich matku. Vyrozprával im mnoho historiek, ktoré súviseli s tým ako sa do nej zaľúbil. V tejto epizóde sa na to ako sa spolu zoznámili pozrú z iného uhla pohľadu. Dozvedia sa ako ich mama spoznala ich otca. ****(7.7.2018)

Normálně nepíšu komentáře k jednotlivým epizodám seriálu obzvláště u těch, u kterých jsem nehodnotil skoro ani jeden díl, ale k tomuhle se vyjádřit prostě musím. Celý seriál je ukazován z pohledu Teda Mosbyho jak se postupně dopracovává ve vypravování k tomu jak poznal matku jeho dětí, ale sám nikdy nevyprávěl příběh matky jeho dětí jak ho vlastně poznala. Tak natočili tuhle epizodu a zapletli matku do některých časových událostí v seriálu, kde se mohly potkat, ale minuli se. Od začátku až do konce mě epizoda hrozně zajímala. Nebyla jednou z dalších komických epizod tohoto seriálu, ale byla spíše více zaměřená na drama. Tohle je jedna z mála epizod, který jsem velmi intenzivně prožíval. Příběh matky super, jenom je škoda, že nevyprávěli její příběh současně s Tedovým. Mohla být v seriálu prakticky od začátku až do konce a nic by tím nezkazily.(18.4.2019)