Marshall požádá Teda a Barneyho, aby mu pomohli vypátrat, kam zmizela Lily uprostřed jejich hádky... (TV Prima)

MM_Ramone

Dvadsiata epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Daisy" (Tajomstvo). Lily Aldrinová počas hádky so svojim manželom Marshallom Eriksen utečie ku jej bývalému zametnávateľovi Kapitánovi. Marshall spolu s jeho kamarátmi Tedom Mosbym a Barney Stinsonom sa tam vyberú za ňou. Robin Scherbatska sa od svojej matky dozvie, že jej nastávajúci Barney má mnoho spoločných vlastností s jej otec. **** ()

Necrotongue

A po několika celkem slušných až velmi dobrých zkušenostech přišlo další zklamání. Dvacátá epizoda nepřišla s žádnou novou myšlenkou ani opravdovým důvodem k zasmání, protože tvůrci zase jednou těžce recyklovali své staré a ne až tak staré nápady, takže došlo na další souboj, Ted zase detektývoval, zase se objevil Kapitán, zase těhotenství, ach jo... / Poučení: Nechceš narazit na něčí výměšky? Nehrabej v hlíně. ()

Dusty56

Na devátou sérii hodně dobrý díl. Gagů tam sice není přeplněno, ale pokaždý když jsem se začal trochu nudit, tak přišel další. Obě linie se hezky prolínaly a lepší asi byla dokonce ta s Robin, Lily a mámou Robin ("Jsou na Long Islandu sobi?"). Ale i ta s Marshallem a výletem za Kapitánem bavila. Lepší průměr. ()